EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Makro İnşaat’tan Silivri’ye dev proje

Makro İnşaat İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden Silivri’de 38 bin 225 metrekarelik bir alana yayılan dev bir projeyi hayata kazandırmaya hazırlanıyor.

İstanbul’da ürettiği konut projelerine hız kesmeden devam eden Makro İnşaat yeni proje alanı olarak İstanbul Avrupa Yakasının sakin ilçelerinden bir tanesi olan Silivri’yi tercih etti. Makro İnşaat tarafından 38 bin 225 metrekare alan üzerinde 5 blok şeklinde tasarlanan 616 konutlu dev bir projeye imza atılıyor.

Yeni üretim alanı olarak Silivri’yi tercih eden Makro İnşaat’ın yeni projesinde 616 adet konut bulunacak. Projede eyr alan konutlar farklı zevk, ihtiyaç ve bütçeye karlılık verebilecek şekilde 1+1, 2+1, 5+1 ve 6+1 tipinde tasarlanıyor.

Bulunduğu bölgede büyük ses getirmeye hazırlanan proje sağladığı imkanlar ve konumu itibariyle hem yatırımcı için hem de oturumcu için ideal bir proje haline gelecek. Şimdiden sektörün yakın markajına aldığı işlerden bir tanesi olmayı başaran Makro İnşaat Silivri projesinde bulunan 5 bloktan bir tanesi tamamen sosyal tesis olarak ayarlandı.

616 konuta yer verilen projedeki daire tipleri ise 1+1, 2+1, 5+1 ve 6+1 formatında tasarlandı. Projelerine ara vermeden bir yenisini daha ekleyen Makro İnşaat Silivri’de yepyeni bir yaşam alanının mimarı olacak.

Şimdiden büyük yankı uyandıran dev projenin fiyat listesi, ödeme takvimi ve anahtar teslim tarihi henüz belirlenmedi. Projeye dair merak edilen tüm önemli detayların kısa süre içinde paylaşılması bekleniyor.

Silivri’de hayata geçirilmesi planlanan dev proje Silivri ilçesinin Ortaköy mevkiinde yer alacak.