EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Makro İnşaat Silivri’de yeni bir projeye hazırlanıyor

İstanbul Avrupa Yakasının en sakin ve düzenli ilçelerinden Silivri’de Makro İnşaat tarafından 616 konutluk yeni bir projeye imza atılacak.

Silivri’de konumlandırılacak projede Makro İnşaat imzası yer alacak. Projede toplamda 616 adet konuta yer verilmesi planlanıyor. Henüz ismi belirlenmeyen Makro İnşaat’ın Silivri projesinde yer alan sosyal donatılar projeyi gözde hale getirecek.

Ulaşım imkanlarının arttırılması ve şehirleşmenin git gide daha planlı hale gelmeye başladığı Avrupa Yakasının sakin ilçelerinden Silivri’ye 616 konut bulunan bir proje inşa edilecek.

676 ada 3 parsel ve 98 bin 146 metrekare alan üzerinde konumlandırılan proje geniş bir alanı kapsıyor. Bulunduğu bölgenin silüetini değiştirecek proje Ortaköy Mahallesi sınırlarında bulunacak.

Toplam 616 konutun bulunacağı dev projenin yatırım değeri ise 32 milyon 245 bin 104 TL şeklinde açıklandı. 38 bin 225 metrekare inşaat alanına sahip proje şimdiden tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı bile.

A, B, C, D, E şeklinde isimlendirilen 5 bloğun bulunacağı projede 1+1, 2+1, 5+1 ve 6+1 tipinde tasarlanmış konut seçenekleri yer alıyor. Proje çok geniş bir yelpazeye hitap ediyor. 1+1 konseptine ağırlık verilen projede her zevk, ihtiyaç ve bütçeye uygun bir daire bulabilmek mümkün.

Projedeki dairelerin dağılışı ise şu şekilde olacak:

  • 582 adet 1+1 daire

  • 32 adet 2+1 daire

  • 1 adet 5+1 daire

  • 1 adet 6+1 daire

Kısa sürede tamamlanarak teslimlerinin gerçekleştirilmesi beklenen projede çok kapsamlı sosyal olanaklar bulunuyor. Zengin donatılarıyla dikkat çeken projenin sosyal imkanları arasında, güvenlik, otopark, yüzme havuzu, fitness salonu, çocuklar için tasarlanmış oyun alanları, yürüyüş alanları ve yeşil alanlar bulunuyor.

1 yıl içinde tamamlanması beklenen proje Avrupa Otoyolu’na 2 kilometre uzaklıkta konumlandırılacak. Proje ulaşım noktalarıyla da konut sahipleri olmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri haline gelecek gibi görünüyor.