EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Maidan projesinde yaşam Kasım 2017’de başlıyor

Ege Grup Yapı ile BM Mühendislik tarafından Ankara’da inşa edilen Maidan projesi, Kasım 2017’de teslim edilecek.

22 bin 435 metrekare üzerinde 6 bin metrekarelik meydanın etrafında konumlandırılan Maidan projesi, home ofis, ofis ve dikkanlardan oluşuyor. Ankara’nın iş ve sosyal yaşamına yeni bir soluk kazandıran Maidan projesinde mağaza kiralama süreci resmen başladı.

Ankara'nın en değerli noktası Eskişehir Yolu'nda hayata geçirilen bu proje iş yaşamının ve sosyal hayatın ihtiyaçlarına göre dizayn ediliyor. Maidan projesinde ofis fiyatları ise 495 bin TL’den başlıyor.

Maidan projesinde restoranlar, kafeler, hizmet mağazaları ve renkli sosyal etkinlikleri bir arada yer alıyor. Büyüklükleri 60 metrekareden başlayarak 1.850 metrekareye kadar genişleyen mağazalarda, kuaför, kuru temizleme, kitapevi, banka, müzik market, eczane, kopyalama merkezi gibi gündelik ihtiyaçları karşılamak için bir yaşam merkezi kuruluyor. Yoğun ilgi gören Maidan projesinde yaşam Kasım 2017’de başlıyor.

Maidan projesinin olduğu lokasyonda kiraların metrekare birim fiyatı 55 TL’den başlıyor. Projenin teslim tarihi dikkate alındığında kira bedellerinin daha yüksek olması bekleniyor.