EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mai Residence için kaçırılmayacak fırsat dönemi başladı

Markalı konut projelerinden daire sahibi olmak isteyenlerin ilk adresi olan Evdekifirsat.com, Mai Residence için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Bağdat Caddesi'ne 15 dakikalık mesafede yükselen Mai Residence'ın satışlarına Evdekifirsat.com üzerinden devam ediliyor. Ayda bin 490 TL'den başlayan taksitlerle daire sahibi olunabilen proje Evdekifirsat.com üzerinden hiç peşinatsız ve hemen teslim seçeneğiyle sunuluyor. Metro istasyonuna çok yakın bir konumda yer alması sebebiyle trafik sorununu ortadan kaldıran Mai Residence, deniz ve Adalar manzarasıyla huzurlu bir yaşamın da kapılarını aralıyor.

Peşinat biriktirmek için beklemeyin

Ev sahibi olmak isteyenlerin peşinat biriktirmekle vakit kaybetmemelerini söyleyen Evdeki Fırsat Genel Müdürü ve EYG Grup Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyd Dişkaya, "Evdekifırsat.com platformumuzu insanların birikimlerini ve kazançlarını en iyi şekilde değerlendirmesine yardımcı olmak için kurduk. Sektörde bir ilke imza attık, sahip olduğumuz deneyim ve bilginin yanı sıra analiz sistemimiz ile ev almak isteyenler için peşinatsız, hemen teslim edilen ve alternatifli ödeme seçeneği sunulan bir sistemi hayata geçirdik. 'Gerçek Fırsat Gerçek Mutluluk' kampanyamızla da ev almak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyoruz" dedi.

Online hizmetlerden yararlanabilirsiniz

Evdekifırsat.com ile birçok hizmetin vakitten tasarruf edilerek halledildiğini söyleyen Dişkaya, "Bir uzmana danışmadan ev almak kolay değil. Evdekifırsat.com’da 9 farklı lokasyonda yatırım değeri yüksek ve bitmiş 17 projeyi satışa sunuyoruz. Evdekifırsat.com ile tüm evleri detaylarıyla sitede görebilir, karşılaştırmalarınızı yapabilir, gerekirse satış yetkilisi ya da konut uzmanlarına online olarak bağlanarak anında görüş alabilirsiniz” dedi.