EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mahall Bomonti İzmir'in sergi salonu 3 İzmirli sanatçıyı buluşturdu

Mahall Bomonti İzmir'in sergi salonu Güven Zeyrek, Nafi Çil ve Ozan Ünal’ın eserlerinin yer aldığı sergiyle açıldı. Sergi açılışı İzmirli sanatseverleri bir araya getirdi

İzmir, yeni bir kültür, sanat merkezine kavuştu. İş, sanat ve cemiyet hayatı Türkerler Holding’in yeni projesi Mahall Bomonti İzmir’de buluştu. 1912’de Bomonti Tesisleri’nin inşa edildiği arazide geliştirilen projedeki tarihi binalar restore edilerek dizayn edilen galeride ilk serginin açılışı özel bir davetle gerçekleştirildi.

Lebriz Art Solutions ortaklığıyla organize edilen “Mahall Bomonti İzmir’de 3 İzmirli Sanatçı” adlı sergide sanatta 60. yılını yaşayan Güven Zeyrek, başarılı eserlere imza atan ressam-mimar Nafi Çil ve çok sayıda ödülü bulunan heykeltraş Ozan Ünal’ın resim ve heykelleri yer alıyor.

İzmirli 3 sanatçının eserlerinin yer aldığı sergi, tarihle iç içe tasarlanan özel bir atmosferde düzenlenen şık bir davetle açıldı. İzmirli iş, sanat ve cemiyet hayatından tanınmış isimlerin katıldığı davette Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker ev sahipliği yaptı.

Sergi maratonu devam edecek

23 Kasım’a kadar devam edecek olan sergide, aynı zamanda mimar olan Nafi Çil yapacağı söyleşiyle İzmirliler’le buluşacak. Mahal Bomonti İzmir, ikinci etkinlik olarak 25 Kasım-22 Ocak tarihleri arasında Özdemir Altan “Kolajlar” sergisine ev sahipliği yapacak . Ardından 10 Şubat - 6 Mart tarihleri arasında 19. yüzyılda kullanılan Wet Collodion tekniği ve antika fotoğraf makinesi ile çekilen Kerim Suner imzalı fotoğrafların yer alacağı “Zamansız Portreler” fotoğraf sergisi gerçekleştirilecek. Mahall Bomonti İzmir’de kültür ve sanat etkinlikleri hiç ara vermeden devam edecek.