EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mahall Bomonti İzmir'in reklam yüzü Murat Boz oldu

Türkerler Holding imzasıyla yükselen Mahall Bomonti İzmir'in reklam yüzü ünlü sanatçı Murat Boz oldu.

Türkerler Holding tarafından İzmir'de 45 bin metrekarelik arazi üzerinde 350 milyon dolar yatırımla geliştirilen Mahall Bomonti İzmir için çekilen reklam filminde ünlü sanatçı Murat Boz rol aldı. Filmin ilk gösterimi, Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker’in ev sahipliğinde ve Murat Boz’un katılımıyla gerçekleşen basın toplantısında yapıldı.

Konut, ofis, ticari alanlar, müze, spor tesisleri, cep tiyatrosu-performans sahnesi, sanat evi, konser ve gösteri alanlarıyla İzmir'in en lüks projelerinden biri olan yükselen Mahall Bomonti İzmir, biri 58 katlı, 9'u tarihi olmak üzere toplam 12 bloktan oluşuyor. Stüdyodan 3+1'e kadar değişen tiplerde 470 konutun yer aldığı projede 572 ofis ve 30 ticari birimi de yer veriliyor. Dairelerin metrekare birim fiyatlarının ortalama 2 bin dolar olduğu projede özellikle stüdyo daireler büyük ilgi görüyor.

Yolların kesiştiği noktada yaşamı çok kolaylaştıracak

Kentin kalbinde yer almasıyla sakinlerinin yaşamını büyük ölçüde kolaylaştıracak Mahall Bomonti İzmir, Alsancak ve Kordon’a bir adım uzakta bulunuyor. Metroya 400 metre uzaklıkta hayata geçirilen proje, Konak ve Karşıyaka’ya birkaç dakikada ulaşım imkânı sağlıyor. Urla'ya 20, Çeşme'ye 35, Manisa'ya 25, Aydın'a ise 40 dakikada ulaşılabilen proje, en uzağı 8 kilometre tam 4 üniversite ve 5 büyük hastanenin tam merkezinde konumlandırılıyor.

Teslimlerine 2019 Haziran ayında başlanacak olan Mahall Bomonti İzmir'de daire fiyatları 320 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişiyor.

Basın toplantısını izlemek için tıklayınız