EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mahall Bomonti İzmir'in örnek daireleri görücüye çıktı

Türkerler Holding'in İzmir'de hayata geçirdiği Mahall Bomonti İzmir'in Tarihi Bomonti Tesisleri'nin restore edilen binasında tasarlanan örnek daireleri ziyarete açıldı.

İnşaatı hızla devam Mahall Bomonti İzmir'in asırlık Bomonti Tesisleri’nde restore edilen tarihi bina içerisinde tasarlanan örnek daireleri düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı. Tarkan Önal Design tarafından özenle tasarlanan stüdyo, 1+1 ve 3+1 loft tipindeki dairelerin bir kısmı Mudo tarafından özel olarak tasarlanan ürünlerle döşendi.

Toplantıda konuşan Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, “Mahall Bomonti İzmir’de sektörlerinin en iyisi, dünya çapında ödül sahibi lider mimarlık ve mühendislik ofisleriyle çalışıyoruz. Örnek dairelerimiz, standardı ne kadar yükselttiğimizi açıkça gözler önüne seriyor. Güzel İzmir’in güzelliğine güzellik katacağına inanıyoruz” dedi.

Metrekare birim fiyatları 2 bin dolardan başlıyor

Stüdyo daire satışlarının tamamlandığı Mahall Bomonti İzmir projesi biri 58 katlı, 9’u tarihi toplam 12 bloktan oluşuyor. Tüm detayların düşünüldüğü projede 470 konut, 572 ofis ve 30 ticari birim bulunuyor. Proje stüdyodan 3+1’e kadar geniş alternatifler sunuyor. Projede konut fiyatları 320 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 350 milyon dolarlık yatırımla 45 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Mahall Bomonti İzmir'de teslimlere 30 Haziran 2019'da başlanması bekleniyor.

Yaşamı kolaylaştıracak

Sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı havuz, spa, fitness merkezi, tenis kortları ve çocuk oyun alanları bulunan Mahall Bomonti İzmir, metro istasyonuna 400 metre; Urla'ya 20, Çeşme'ye 35, Manisa'ya 25, Aydın'a ise 40 dakika uzaklıkta hayata geçiriliyor. Alsancak ve Kordon’a bir adım uzakta yer alan Mahall Bomonti İzmir, Konak ve Karşıyaka’ya birkaç dakikada ulaşım imkânı sağlıyor.