EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara'da konut satın almanın tam zamanı!

Türkerler Holding devlet ve özel sektör tarafından sektörde yapılan desteklerin ardından seferberliği güçlü bir katkıyla destekledi.

Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan Türkerler Holding, devlet tarafından konut ve inşaat sektöründe hayata geçirilen teşvikleri Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara projelerinde ödeme koşullarına yeni avantajlı imkanlar ekleyerek bir adım daha ileriye taşıdı.

Türkerler Holding tarafından İzmir’de sektöre kazandırılan Mahall Bomonti İzmir projesinde konut teslimlerinde KDV indirimine ilave olarak, 30 Haziran 2018 tarihine kadar geçerli olmak üzere yüzde 15 indirim ve yüzde 0,98 banka kredisi avantajı sunuluyor. Nakit ödeme ile projeden konut satın almak isteyen tüketicilere de yüzde 20 indirim imkanı sunuluyor.

Türkerler Holding tarafından Ankara’da konumlandırılan Mahall Ankara projesinde ise teslimde KDV indirimine ilave olarak peşin alımlarda yüzde 20 indirim avantajı sunuluyor. Yüzde 5 peşinat ödemesi ile konut satın alınabilen projede ödemeler ise 1 yıl sonra başlıyor. Ayrıca proje konut alıcısına hemen telsim avantajı ile sunuluyor.

Tapu harcı ve KDV oranlarındaki indirim kararının ardından, Ziraat Bankası önderliğinde başlatılan ve başarılı geri dönüşler alınan konut kredi oranını 0.98’e çekme kampanyası konut sektöründe tarihi bir kampanyaya evrildi. Türkiye konut sektörünün en köklü ve en üretken isimleri arasında yer alan Türkerler Holding de Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara projelerinde KDV indirimine ilave faizleri sıfırlamasının yanı sıra, farklı ödeme imkanları da geliştirilen kampanyalara başladı.

Türkerler Holding Mahall Bomonti İzmir projesinde yer alan ofislerde 84 ay, konutlarda 72 ay faizsiz taksit imkanına ilave olarak peşin alımlarda yüzde 20 indirim imkânı sunuluyor. Üstelik peşinat ödemeden yüzde 15 indirim imkânı ve yüzde 0,98 konut kredisi faiz oranı imkânı ile!

Türkerler Holding Mahall Ankara projesinde ise peşin ödemelerde yüzde 20 indirim olanağı veya yüzde 5 peşinat ödeyerek ödemelere 1 yıl sonra başlama olanağı ile ofis ve/veya konut satın alma imkanı sağlanıyor. Kampanya stoklarla sınırlı ve 30 Haziran 2018 tarihine kadar geçerli olacak.

Türkerler Holding Genel Koordinatörü Prof. Dr. Attila Sezgin, kamu ve özel sektör tarafından konut ve inşaat sektöründe geliştirilen kampanyanın çok cazip bir ortam oluşturduğuna değinerek, “KDV, tapu harcı ve faiz oranlarındaki indirim kararı gayrimenkul sektörünü hareketlendirdi. Türkerler olarak biz çıtayı daha yukarı taşıdık. Henüz kampanyamızı duyurmadığımız halde satış ofislerimizde ciddi bir yoğunluk yaşamaya başladık. Vatandaşlarımızın ve yatırımcıların bu avantajları çok iyi değerlendireceğine inanıyoruz” diye konuştu.