EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mahall Bomonti İzmir için 'sıradışı' reklam filmi

İzmir’in tarihine dokusuna zarar vermeden hayata geçirilen Mahall Bomonti İzmir projesi için Cosmic Creative tarafından sıradışı bir reklam filmi hazırlandı.

Mahall Bomonti İzmir, 1912 senesi itibariyle bira ve gazoz fabrikası olarak faaliyet arz eden 9 adet tarihi binayı aslına sadık şekilde restore ediyor. Bu alanlar sergi salonu, müze, tiyatro ve sanat evine dönüşüyor. Cosmic Creative de Mahall Bomonti İzmir’in bu özelliğini kullanarak görülmemiş bir kampanyaya imza atmış oluyor.

Reklam filmi, eski televizyon ekranlarının oranı 4’e 3 ile başlıyor yavaş yavaş bugün kullandığımız ölçü 16’ya 9’a yaklaşıyor. Filmin içeriği de aynı şekilde izleyenlere zaman yolculuğu yaptırıyor. İzmir’in tarihi, siyah-beyaz görüntüleri ile başlayan film yavaş yavaş renkli görüntülere kayarak bugünün İzmir’inde son buluyor. Bu özellikleriyle reklam filmi son dönemde sıkça yayınlanan konut kampanyalarından kendini başarılı bir şekilde ayrıştırarak bambaşka bir köşeyi sahipleniyor.

Mahall Bomonti İzmir Reklam Filmi


Yönetmenliğini Nadir Bekar’ın yaptığı reklam filminin prodüksiyonu Spark Film Collective’e ait. Reklam filmine imza atanlar şöyle:

Reklam Ajansı: Cosmic Creative
Yaratıcı Yönetmen: Gökhan Akça
Reklam Yazarı: Burcu Üngör
Sanat Yönetmeni: Kamuran Cihan Bahadır
Müşteri İlişkileri: Uğur Nasraddinler
Reklam Proje Koordinatörü: Attila Sezgin
Yönetmen: Nadir Bekar
Yapım Şirketi: Spark Film Collective