EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mahall Ankara’da evini yüzde 5 peşinatla al, 1 yıl sonra ödemeye başla!

Türkerler Holding kalitesiyle başkentte sektöre kazandırılan Mahall Ankara projesinde yüzde 20 indirim ve yüzde 5 peşinat 1 yıl ertelemeli ödeme imkânı!

Konut ve gayrimenkul sektörünün en etkili ve üretken isimlerinden Türkerler Holding kalitesi ve güvencesiyle sektöre kazandırılan Mahall Ankara projesi prestijli yapısıyla başkente değer katıyor.

Lüks donatıları, estetik mimarisi ve cazip fiyatlarıyla tüketicinin gönlünü fetheden proje şimdi de çok özel ödeme imkanlarıyla konut satın almak isteyenleri bekliyor.

Türkerler Holding kalitesiyle Ankara’da konumlandırılan Mahall Ankara projesinde yüzde 5 peşinat ödeyerek ödemelere 1 yıl sonra başlama olanağı tanınıyor. Ek olarak konutta indirim kampanyası kapsamında peşin konut alımlarında yüzde 20 indirim uygulanıyor.

Çok özel avantajlarla konut alıcısının beğenisine sunulan Mahall Ankara projesinde toplam 10 bin kişinin yaşaması bekleniyor. Karma konseptte tasarlanan Türkerler Holding Mahall Ankara projesinde konutların yanı sıra ofis ve mağazalar da yer alıyor. Çok yönlü proje

Ankara’nın son zamanlarda en çok değerlenen lokasyonlarından Eskişehir Yolu üzerinde sektöre kazandırılıyor.

Bakanlık binaları, üniversiteler, önemli kamu kurumları, şehir hastanesi ve özel sektör yatırımlarının tam merkezinde yükselen Mahall Ankara projesinden çok özel avantajlar ile konut satın almak için son gün 30 Haziran 2018! Stoklarla sınırlı olan kampanyadan faydalanmak için elinizi çabuk tutun!

Satış ve tanıtım ofislerinden detaylı bilgi alabilir ve proje ile ilgili güncel kampanyaları Konut Haberi sitemizden takip edebilirsiniz!