EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mahall Ankara ve Mahall Bomonti’den konut alanlar tatile gidiyor

Türkerler Holding Sevgililer Günü’ne özel Mahall Ankara ve Mahall Bomonti İzmir projelerinden daire alanlara 5 bin TL’lik seyahat çeki hediye ediyor.

Sektörün lider firmalarından Türkerler Holding tarafından sektöre kazandırılan Mahalle Bomonti İzmir ve Mahall Ankara projelerinde çok özel avantajlar sunuluyor. Firma tarafından ‘Sevgililer Günü’ne özel geliştirilen kampanya kapsamında Mahall Bomonti ve Mahall Ankara projelerinden daire satın alanlara Sevgilier Günü’ne özel 5 bin TL değerinde seyahat çeki hediye ediliyor. Çiftler kampanya sayesinde hem ev sahibi oluyor hem de tatile gidiyor.

Mahall Ankara projesinde hediye çekinin yanında kampanyaya dahil olarak bir de peşin ya da banka kredili ödemelerde özel indirim avantajları sunulacak.

İzmir’in yaşam standartlarına uygun inşaat teknolojileri ile inşa edilmiş ve üst düzey güvenlik özellikleriyle ile donatılmış Mahall Bomonti İzmir projesinin 2019 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor.
1912’lerde fabrika binası olarak kullanılan tarihi binaların restore edilerek sosyal alanlara dönüştürülmesinden hayata kazandırılan projede sanat evi, müze, konser alanı, asırlık ağaçlar, sosyal alanlar, tiyatro salonu, opera salonu, kütüphane, alışveriş mağazaları, tenis kulübü, tenis kulübü, koşu ve bisiklet yolu bulunuyor.

Başkentte yükselen Mahall Ankara projesi ise kentin en hızlı gelişen lokasyonlarından Eskişehir Yolu’nda konumlanması ile dikkatleri üzerine çekiyor. 10 bin kişi için yaşam alanı olacak projede metro hattı 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. Özel yatırımların ve sağlık merkezlerinin merkezinde yer alan proje hem yatırımcının hem de oturumcunun beğenisini kazanmayı başardı.