EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Magnesia Park Evleri'nde teslimler Aralık ayında başlayacak

Arhan İnşaat'ın Aydın'da geliştirdiği Magnesia Park Evleri projesinde daire fiyatları 110 bin TL ile 175 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Yabancı yatırımcıların bölgeye girmesiyle gayrimenkul fiyatlarının hızla yükseldiği Aydın'da hayata geçirilen Magnesia Park Evleri projesinde satışlar devam ediyor. Toplam 120 konutun bulunduğu projede konutların yanı sıra 6 ticari birime de yer veriliyor. Alanları 93 metrekare ile 137 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerin yer aldığı proje tamamlandığında en küçük dairenin minimum 400 TL'den kiraya verileceği tahmin ediliyor.

Banka kredisiyle kolayca konut sahibi olunabilen Magnesia Park Evleri projesinde 2+1 daireler 110 bin TL'den, 3+1 daireler ise 155 bin TL ile 175 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcının beğenisine sunuluyor. Aralık ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projenin sosyal donatı alanları arasında kameralı güvenlik sistemi, açık otopark, fitness center, çocuk oyun alanı, merkezi katı yakıt ısıtma sistemi bulunuyor.

Toplam 3 bloktan meydana gelen proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.magnesiapark.com adresinden ya da 0256 512 2400 numaralı telefondan erişilebiliyor.