Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Luxera Yenibosna'da fiyatlar 419 bin TL'den başlıyor

Luxera Gayrimenkul tarafından İstanbul'un değerlenmeye devam eden lokasyonlarından Yenibosna'da konumlandırılan Luxera Yenibosna projesinde ön satışlara başlandı.

Markalı konut sektörüne hızlı bir giriş yapan Luxera Gayrimenkul, yeni yatırımlarına tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul’un değer kazanan bölgelerinde hayata geçirdiği projeleriyle dikkat çeken firma, Luxera markalı projelerine Yenibosna’yı da ekledi. Bahçelievler - Yenibosna’da konumlanan Luxera Yenibosna projesinde 110 konut ve 4 bin metrekarelik ticari birime yer veriliyor. Projede alanları 72 metrekare ile 115 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunuyor.

Ağustos 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Luxera Yenibosna projesinden kişiye özel ödeme koşullarıyla konut sahibi olunabiliyor. 24 ay vade farksız ödeme seçeneğinin sunulduğu Luxera Yenibosna’da yer alan daireler 419 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatrımcıların beğenisine sunuluyor.

Ataköy- Halkalı Metrosu’nun en hareketli istasyonlarından birine komşu konumunda yer alan Luxera Yenibosna, ulaşım ağı ile çevrili bir bölgede yer alıyor. Basın Ekspres yolunun yanı başında yükselen proje; E-5'e 3 dakika, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı’na 4 dakikalık mesafesiyle yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.