EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Luxera Yenibosna'da fiyatlar 419 bin TL'den başlıyor

Luxera Gayrimenkul tarafından İstanbul'un değerlenmeye devam eden lokasyonlarından Yenibosna'da konumlandırılan Luxera Yenibosna projesinde ön satışlara başlandı.

Markalı konut sektörüne hızlı bir giriş yapan Luxera Gayrimenkul, yeni yatırımlarına tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul’un değer kazanan bölgelerinde hayata geçirdiği projeleriyle dikkat çeken firma, Luxera markalı projelerine Yenibosna’yı da ekledi. Bahçelievler - Yenibosna’da konumlanan Luxera Yenibosna projesinde 110 konut ve 4 bin metrekarelik ticari birime yer veriliyor. Projede alanları 72 metrekare ile 115 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunuyor.

Ağustos 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Luxera Yenibosna projesinden kişiye özel ödeme koşullarıyla konut sahibi olunabiliyor. 24 ay vade farksız ödeme seçeneğinin sunulduğu Luxera Yenibosna’da yer alan daireler 419 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatrımcıların beğenisine sunuluyor.

Ataköy- Halkalı Metrosu’nun en hareketli istasyonlarından birine komşu konumunda yer alan Luxera Yenibosna, ulaşım ağı ile çevrili bir bölgede yer alıyor. Basın Ekspres yolunun yanı başında yükselen proje; E-5'e 3 dakika, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı’na 4 dakikalık mesafesiyle yatırımcısına büyük avantaj sağlıyor.