EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Luxera Meydan'da lansman öncesi satışlar başladı

Luxera Gayrimenkul imzasıyla Bağcılar'da yükselen Luxera Meydan projesi lansman öncesi döneme özel uygun ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlarla satışa çıktı.

Kentsel dönüşüm çalışmalarına başlanmasıyla İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonları arasına giren Bağcılar'da yükselen Luxera Meydan projesinde lansman öncesi satışlar başladı. 22 katlı iki kuleden oluşan Luxera Meydan projesinde yer alan daireler 390 bin TL'den satışa çıkarıldı.

Toplam 230 daire ve 50 ticari birimden meydana gelen Luxera Meydan projesinde alanları 65 metrekare ile 170 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projeden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 40 peşinatla 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

TEM ve Basın Ekspres Yolu'nun yanı başında, E-5'e 6 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 7 dakika mesafede konumlandırılan Luxera Meydan projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.luxerameydan.com adresinden ya da 0212 601 01 18 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.