EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Luxera Meydan'da lansman öncesi döneme özel fırsatlar sunuluyor

Luxera Gayrimenkul'ün Bağcılar-Mahmutbey'te konumlandırdığı projesi Luxera Meydan, lansman öncesi döneme özel 333 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

"Luxera" markasıyla inşaat sektörüne hızlı bir giriş yapan Luxera Gayrimenkul, yeni projesi Luxera Meydan'ı geçtiğimiz günlerde ön satışa çıkardı. Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan proje, konut alıcılarına zengin sosyal donatıların yanı sıra kolay ulaşım avantajı da sunuyor.

Bölgenin en değerli projesine imza attıklarını söyleyen Luxera Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Taş; "Luxera Meydan projemiz, eğitim ve sağlık kuruluşlarının yanı sıra AVM ve üniversite kampüslerinin bulunduğu bölgede yer alıyor. 3 farklı Metro Hattının yanı başında konumlandırdığımız Luxera Meydan’da yatırımcılara lokasyon avantajı sunuyoruz. Projemizde 1+1 dairelerimiz 333 bin TL’den başlıyor. Gelecek vadeden projemize yatırım yapanlar kısa sürede yüksek kazanç sağlayacak" dedi.

Fiyatlar 333 bin TL'den başlıyor

200 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçen Luxera Meydan’da 242 daire ile 50 ticari ünite yer alıyor. Yüksek tavanlı ve ferah 1+1, 2+1, 3+1 konut tiplerinin yer aldığı projede daireler 72 metrekare ile 158 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 2 katlı çarşısıyla bölgenin ihtiyacına cevap verecek şekilde planlanan 50 ticari ünite de iş ve yaşam merkezi konseptinde hayata geçen Luxera Meydan’da alıcılara sunuluyor. Projede ayrıca; çocuk oyun parkları, spor alanları, oyun salonu, sinema odası ve kütüphane gibi birçok ayrıcalık bir arada bulunuyor. Aile öncelikli yüksek standartlarda yaşam alanlarının yer aldığı projede yatırımcı, esnek ödeme seçenekleri ile konut sahibi olabiliyor. Projede kişiye özel ödeme planı 24 ay vade farksız ödeme seçeneği de yer alıyor.

Metro hattına yakınlığıyla dikkat çekiyor

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan Luxera Meydan, lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Bölgenin iki önemli caddesi olan Mahmutbey ve Maslak Caddelerinin kesiştiği noktadaki konumu ile 3 farklı Metro İstasyonu’nun yanı sıra toplu taşıma araçlarıyla alternatifler sunan Luxera Meydan, ayrıca Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu ve 3. Havalimanı gibi önemli yatırımların çevrelendiği bölgede yükseliyor.

Projenin önünden geçen metro hattı ile lokasyon avantajı sunan proje, E-5’e 6 dakika, TEM oto yoluna 2 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 7 dakikalık mesafede bulunuyor. İnşa çalışmalarına başlanılan projede teslimler Aralık 2019’de yapılacak.