EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Luxera Meydan’da konut fiyatları 745 bin TL’den başlangıç gösteriyor

İstanbul Bağcılar’da yükselen Luxera Meydan’da fiyatlar 745 bin TL’den başlıyor. Teslimlerin ise Aralık 2019’da yapılması planlanıyor.

Luxera Meydan projesi, Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Bağcılar’da hayata geçiriliyor. Fiyatların 745 bin TL’den başladığı Luxera Meydan’da teslimlerin Aralık 2019’da yapılması planlanıyor.

242 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

11 bin metrekare üzerinde yükselen Luxera Meydan; 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri olmak üzere toplam 242 adet konut ve 50 adet mağazadan meydana geliyor. Luxera Meydan’da yer alan konutların büyüklükleri 72 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiyor.

LUXERA MEYDAN FİYAT LİSTESİ (ARALIK 2018)

Luxera Meydan’da yer alan konutların fiyatları 745 bin TL’den başlıyor. Bu rakam, konutların büyüklüğü ve özelliklerine göre 960 bin TL’ye kadar çıkabiliyor.

Yüzde 40 peşinatla konut sahibi olunabilen Luxera Meydan’da kalan bedel için firma bünyesinde 15 ay taksit imkanı sunuluyor. Bunun yanı sıra Ziraat Bankası ile anlaşmalı olan Luxera Meydan’da 0.98 oranlı banka kredisi ile 120 ay taksitle ev sahibi olunabiliyor.

Luxera Meydan’da yer alan konutların yeni sahiplerine teslim tarihi Aralık 2019 olarak planlandı.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Luxera Meydan projesi, 22 katlı iki kule üzerinde yükseliyor. 3 metroya komşu konumda yer alan Luxera Meydan projesi; TEM ve Basın Ekspres Yolu'nun yanı başında, E-5'e 6 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise sadece 7 dakika mesafede yer alıyor.