EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Luxera Meydan'da fiyatlar belli oldu

Luxera Gayrimenkul imzasıyla Bağcılar'da yükselen Luxera Meydan projesinde lansman öncesi satışlar başladı. Projede fiyatlar 333 bin TL'den başlıyor.

"Luxera" markasıyla sektöre hızlı bir giriş yapan Luxera Gayrimenkul, Bağcılar'da 11 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edeceği yeni projesinde lansman öncesi satışlara başladı. Toplam 242 konut ve 50 mağazanın yer aldığı Luxera Meydan projesinde alanları 72 metrekare ile 158 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlara yer veriliyor.

Yüzde 25 peşinatla 24 ay vade imkanından yararlanarak kolayca konut sahibi olunabilen Luxera Meydan'da fiyatlar 333 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Luxera Meydan tamamlandığında dairelerin minimum bin 500 TL ile 4 bin TL arasında değişen fiyatlarla kiracı bulması bekleniyor.

Yatırımcısına yüzde 45 oranında prim sağlayacağı öngörülen Luxera Meydan projesi; TEM ve Basın Ekspres Yolu'nun yanı başında, E-5'e 6 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise sadece 7 dakika mesafede inşa ediliyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.luxerameydan.com adresinden ya da 0212 601 0118 numaralı telefondan erişilebiliyor.