EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Luxera Meydan satışa çıkmak için gün sayıyor

Luxera Gayrimenkul tarafından Bağcılar'da yükselecek olan Luxera Meydan projesi için çalışmalar başladı. Projenin önümüzdeki günlerde satışa çıkması bekleniyor.

"Luxera" markasıyla konut projeleri üretmeyi hedefleyen Luxera Gayrimenkul, Luxera Residence'tan sonra Luxera markalı iki yeni projeyi daha hayata geçirmeye hazırlanıyor. Şirketin çalışmalarına başladığı projelerden biri Bağcılar'da yükselmeye hazırlanıyor. Çalışmalarına başlanan projenin 2017 ilk çeyreğinde satışaçıkarılacağı öngörülüyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülen Luxera Meydan'da toplam 230 daireye yer veriliyor. Projede alanları 65 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar bulunuyor. Konutların yanı sıra 50 ticari birimin de yer alacağı proje 2 bloktan meydana geliyor.

TEM ve Basın Ekspres Yolu'nun yanı başında, E-5'e 6 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise sadece 7 dakika mesafede inşa edilen Luxera Meydan projesi tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda kazandırması bekleniyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.luxera.com.tr adresinden erişilebiliyor.