Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

LUX* Bodrum Resort & Residences’ta ‘4 kal 3 öde’ kampanyası

LUX* Bodrum Resort & Residences, 24 Haziran - 2 Temmuz tarihleri arasında 2 kişilik konaklamalar için ‘4 kal 3 öde fırsatı sunuyor.

24 Haziran - 2 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak ‘Bayram Kampanyası’nda, 4 kal 3 öde avantajı, eğlenceli aktiviteler, gurme ikramlar ve canlı performanslar ile tatiliniz egzotik ve unutulmaz bir şölene dönüşecek.

Sade ve yalın tatilin adresi LUX* Bodrum Resort & Residences, 24 Haziran - 2 Temmuz tarihleri arasında 2 kişilik konaklamalar için ‘4 kal 3 öde imkanı’yla, havalimanı transferi, Stella Restaurant’ta gurme kahvaltı, ücretsiz masaj, Beach Rouge’da günbatımı kokteyli, çeşitli ikramlar, beach party ve Dj performanslarıyla keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor.

MYC Partners yatırımıyla hayata geçen LUX* Bodrum Resort & Residences dünyaca ünlü profesyonel otel zinciri olan LUX* tarafından işletiliyor. 91 otel odası, 72 residence ve beach villa ile toplamda 83 bin metrekarelik alana yayılan LUX* Bodrum Resort & Residences SPA, açık hava sineması, iki alakart restoran, çocuk oyun alanı gibi birçok sosyal seçenekle ziyaretçilerini karşılıyor.

Bodrum’un doğa harikası Adabükü’nde konumlanan LUX* Bodrum Resort & Residences, Ege Denizi’nin masmavi suları ile kaplı yarımadada her cephesinden panoramik deniz manzarasına sahip.

Her noktasından denize girilebilen 650 metrelik beyaz kum plajıyla, masmavi denizi ve yemyeşil doğasıyla huzurlu bir tatil sunan ve dünyanın en prestijli ödüllerinden A’Design Awards Gümüş ödülüne sahip LUX* Bodrum Resort & Residences’ta misafirlerin kendilerini daha hafif ve daha aydınlık hissetmesi için tüm seçenekler mevcut. LUX* Bodrum Resort & Residences’ın SPA ve wellnes hizmeti veren markası LUX* Me, stres atmak için bire bir.

Havaalanına 13 dakikalık yakın lokasyonuyla ulaşım konusunda büyük bir ayrıcalığa sahip olan LUX* Bodrum Resort & Residences, deniz transfer teknesi hizmetiyle de belli noktalara hızlı ulaşım sağlıyor. Özel transfer teknesiyle Türkbükü’ne ulaşım 15 dakika sürüyor.