EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lüks konutlar artık sadece üst gelir grubunun tercihi değil

Yaşam alanından uzaklaşmadan sosyal hayatla iç içe olmak isteyen orta gelir sınıfına dahil tüketici de lüks konut projelerine yönelmeye başladı.

Özellikle artan nüfusun etkisiyle birlikte daha da içinden çıkılmaz hale gelen şehir trafiği ve modern şehirli yaşamının en zorlayıcı şartları arasında yer alan uzun çalışma saatleri nedeniyle orta gelir sınıfında yer alan tüketiciler de markalı konut projelerine yönelmeye başladı.

Anne babaların çocukları için güven oyun alanları, çalışanların sanat, spor gibi sosyal ihtiyaçlarını yaşam alanlarından uzaklaşmadan karşılama isteği nedeniyle markalı konut projeleri artık sadece süt segmentte yer alan tüketicinin ilgi alanında değil.

Yüksek gelir grubuna dahil tüketici tarafından tercih edilen markalı konut projeleri özellikle son 10 yılda orta gelir grubuna ait tüketiciler tarafından da tercih edildi. İstanbul başta olmak üzere yurdun hemen hemen her ilinde bulunan markalı konut projeleri artık orta gelirli tüketicinin de birinci tercihi haline geldi.

Lüks konut ve markalı konut kavramlarının bililirlik kazanması da markalı konut projelerinin sağladığı cezbedici avantajların keşfedilmesini ve ilk tercih sebebi olmasını sağladı.

Otopark, 7/24 güvenlik hizmetleri, spor alanları, çocuklar için özel tasarlanmış güvenli oyun alanları, kreş gibi hizmetleri ile özellikle çalışan ve zamanının önemli bir bölümünü işyerinde geçiren insanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan markalı konut projeleri üst segmentin dışındaki gelir grubuna sahip insanların da yakın markajına girmeye başladı.