EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Loza Evleri’nde metrekare fiyatları 5 bin 500 TL’den başlıyor

Güçlü İnşaat tarafından İstanbul’un en büyük ilçesi Bağcılar’da konumlandırılan Loza Evleri’nde metrekare fiyatları 5 bin 500 TL’den başlıyor.

2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış dairelere yer verilen projede fiyatlar 500 bin TL'den metrekare fiyatları ise 5 bin 500 TL’den başlangıç gösteriyor. 150 milyon TL yatırım değeriyle İstanbul’un en büyük ilçesinde hayata geçirilen Loza Evleri projesinin yüzde 80’lik kısmının yapım aşaması tamamlandı. Loza Evleri Bağcılar merkezinde hemen Merter-Bağcılar lokasyonunda yükseliyor.

Ayrıcalıklı sosyal imkanları, merkezi konumu ve uygun fiyatları hem yatırıma hem oturuma uygun projede 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer verildi. Projedeki dairelerin büyükleri ise 113 metrekare ile 300 metrekare aralığında dizayn edildi.

Karma konseptte tasarlanan Loza Evleri Bağcılar projesinde sadece konut yer almıyor. Projede konutların yanı sıra 6 tane de sıra mağazası bulunuyor.

Güçlü İnşaat Loza Evleri’nde fiyatlar 500 bin TL’den başlayarak 1 milyon 500 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Ulşaım arterlerinin ve önemli kurumların bulunduğu bir noktada hayata geçirilen Loza Evleri projesinin 4 bin 500 metrekarelik alanı ise yeşil alanlar için ayrıldı.

Proje D-100 ve TEM çevre yoluna, E-5’e, tramvay ve metro hattına, hastaneye çok yakın konumda yer alıyor. Meydana, çarşı ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çeken proje merkezi konumuyla özellikle şehrin merkezinde yaşamak isteyenleri cezbetmeyi başarıyor.
Projenin ayrıcalıklı sosyal olanakları arasında ise, otopark, güvenlik, yürüyüş alanları, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, buhar banyosu, mescit, tenis kortu, basketbol sahası,toplantı salonu bulunuyor.