EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lotus Office’te fiyatlar 650 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Bursa Nilüfer’de yükselen Lotus Office’te fiyatlar 650 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Teslimlerin ise Haziran 2019’da yapılması planlanıyor.

Lotus Office projesi, Ruby Group tarafından Bursa Nilüfer’de hayata geçiriliyor. Fiyatların 650 bin TL’den başladığı Lotus Office projesinde teslimlerin Haziran 2019’da yapılması planlanıyor.

190 ADET OFİSTEN MEYDANA GELİYOR

Lotus Office; 190 ofis ve 16 mağazadan meydana geliyor. Lotus Office’te yer alan ofislerin büyüklükleri 82 metrekare ile 252 metrekare arasında değişiyor.

LOTUS OFFİCE FİYAT LİSTESİ (OCAK 2019)

Lotus Office’teki fiyatlar 650 bin TL’den başlıyor. Kişiye özel ödeme seçenekleri sunulan Lotus Office’te teslimlerin Haziran 2019’da yapılması planlanıyor.

AKILLI BİNA ALT YAPISIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Lotus Office projesi, yatay mimari anlayışıyla tasarlandı. Bursa’nın en önemli ana ulaşım aksı olan İzmir Yolu üzerinde yükselen Lotus Office’in hemen önünde Nilüfer Metro İstasyonu yer alıyor.

Çalışanların gün ışığından maksimum derecede faydalanabilmesi ve tasarruflu enerji yönetimi için Lotus Office tamamen cam cephe ile kaplanıyor. Akıllı bina alt yapısıyla tasarlanan Lotus Office projesindeki ofisler aydınlatma, iklimlendirme ve havalandırma gibi tüm mekanik ve elektronik sistemleri uzaktan kontrol edilebilir şekilde tasarlandı.

Sağlık Bakanlığı yönetmenliğine uygun olarak inşa edilen Lotus Office; özellikle doktor, estetisyen ve diş hekimleri tarafından tercih ediliyor.