EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lotus 16 Suadiye’de fiyatlar 1 milyon 600 bin TL’den başlıyor

Marj Yapı tarafından Anadolu Yakası’nın en değerli bölgesi Kadıköy’de hayata geçirilen Lotus 16 Suadiye’de fiyatlar 1 milyon 600 bin TL’den başlıyor.

4 bin 400 metrekare arsa alanına sahip Lotus 16 Suadiye projesi, Anadolu Yakasının en değerli bölgesi Kadıköy Bağdat Caddesi’nde yükseliyor.

11 katlı tek bloktan oluşan, bin 89 metrekare inşaat alanına sahip projede 22 adet daire, 1 adet ofis bulunuyor. Ahmet Erkutoğlu imzası taşıyan ve Eylül ayında teslim edilecek Lotus 16 Suadiye’de fiyatlar 1 milyon 600 bin TL’den başlıyor. Her daire için kapalı otopark alanının bulunduğu projede 7/24 güvenlik hizmeti sunuluyor. Lotus 16 Suadiye projesi Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta yer alıyor.

İnovatif ve insan odaklı yaklaşımla şehrin merkezinde insanlara nefes alacakları yaşanılabilir bir ortam sunduklarını söyleyen Marj Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyd Çataltaş, “Marj Yapı olarak iş ahlakımız ve vizyonumuz gereği yalnızca tüketicilere karşı bir sorumluluğumuz bulunmuyor, projelerimizin hayat bulduğu şehirlere karşı da derin bir sorumluluk içindeyiz. Özellikle de İstanbul bizim için ayrı bir öneme sahip. Binlerce yıllık tarihi, kültürel alt yapısı ve geçmişi ile adeta açık hava müzesi konumunda olan İstanbul’a karşı kendimizi borçlu sayıyoruz. Bu yüzden de Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettikleri gibi, yatay mimarinin bu şehre nefes aldırarak, daha yaşanabilir, sağlıklı bir ortam oluşturulabileceğine inanıyoruz. Biz lüks ve konforu, tarih, kültür ve doğal çevre ile projelerimizde bir araya getirme gayretindeyiz” diye konuştu.