EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lokum Rezidans’ta yüzde 20 peşinatla eviniz hazır

İstanbul Tuzla’da DKY İnşaat ve Metropolist Yapı tarafından hayata geçirilen Lokum Rezidans projesinde hemen teslim konutlara yüzde 20 peşinat sahip olunabiliyor.

DKY İnşşat ve Metropolist Yapı tarafından İstanbul Tuzla’da hayata kazandırılan Lokum Rezidans projesinde yüzde 20 peşinat ödeyerek geri kalan konut bedelini banka kredisi kullanarak ödeyebilirsiniz.

Fiyatları 230 bin TL’den başladığı projede en yüksek konut bedeli ise 370 bin TL olarak belirlendi. Projede 1+1 ve 2+1 tipinde tasarlanmış toplam 145 daire bulunuyor. Projede yer alan dairelerden birine sahip olmak isteyenler yüzde 20 peşinat ödeyerek hemen teslim avantajından yararlanarak anahtarına sahip olabiliyor.

Tuzla’da yükselen Lokum Rezidans projesinde yer alan dairelerin tamamı 1+1 ve 2+1 formatında tasarlandı. Projedeki daireler 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon formatında brüt 64 ile 102, net ise 41 ile 66 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı tarafından İstanbul’un Tuzla ilçesinde hayata geçirilen Lokum Rezidans konut projesinde 1+1 daireler 230 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 2+1 daireler 370 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kira gelirlerinin bin TL’den başlangıç göstermesi beklenen projede yüzde 20 peşinat ödeyerek konut sahibi olunabiliyor. Geri kalan konut bedeli ise banka kredisi kullanılarak tahsil edilebiliyor.

722 konutluk Lokum Evler projesinin rezidans ayağı olarak hayat geçirilen 145 konutluk Lokum Rezidans’ta satışlar başladı. Alıcının konut sahibi olmasını sağlayan uygun ödeme seçenekleri ve uygun fiyatlar sunuluyor.

Merkezi konumuyla dikkat çeken projenin etrafı iş dünyasının önemli şirketleri ve alışveriş merkezleriyle dolu. Proje Tuzla Sahile 8 dakika uzaklıkta, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 6 dakika uzaklıkta ve civardaki üniversitelere sadece 12 dakikalık bir uzaklıkta konumlanıyor.

Lokum Evler projesinin Lokum rezidans bölümünün sosyal donatıları ise Lokum Evler’den ayrı olarak tasarlandı. geniş sosyal donatılarıyla dikkat çeken projedeki sosyal olanaklar arasında ise, açık otopark, güvenlik, kameralı güvenlik sistemleri,çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk yüzme havuzu bulunuyor.