EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lokum Manzara Tuzla’da lokum gibi fırsatlar

Bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte konut sektörü de kampanyalarla hareketlendi. Lokum Manzara’da lokum gibi fırsatlar sizleri bekliyor.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da bahar mevsimine giriş yapılmasıyla konut satışlarında diğer mevsimlere oranla artış meydana gelmiş olduğu kaydedildi. Bahar dönemini daha da güzelleştiren ise konutta ev satın almayı kolaylaştıran kampanya dönemi.

Sektörün birçok önemli temsilcisi tarafından konut projelerinde çok özel kampanyalara imza atılıyor. Bu isimlerden bir tanesi de DKY İnşaatDKY İnşaat İstanbul Anadolu Yakasının en sessiz sakin ve düzenli ilçelerinden Tuzla’da yaşama kazandırdığı Lokum Manzara projesinde lokum gibi fırsatlar sunuyor.

Sadece 25 bin TL peşinat ile daire satın alma imkânı tanınan DKY İnşaat imzalı Lokum Manzara Tuzla projesinde deyim yerindeyse lokum gibi fırsatlar tüketiciye sunuluyor.

DKY İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden Tuzla’da hayata kazandırılan Lokum Manzara Tuzla projesinde sadece 25 bin TL peşinat ödeyerek konut satın alınabiliyor. Geri kalan konut bedeli ise kira öder gibi ayda 2 bin 800 TL ile taksitlerle ödenebiliyor. Sunduğu ödeme fırsatları ve uygun fiyatları ile konut satın almayı kolaylaştıran proje konumu, sosyal olanakları ve doğa ile iç içe yapısı ile dikkat çekiyor.

LOKUM MANZARA DAİRE PLANLARI VE FİYAT LİSTESİ

DKY İnşaat Lokum Manzara Tuzla projesinin konut fiyatları ise şu şekilde:

  • 2,5+1 429.000 TL’den başlayan fiyatlarla,

  • 3,5+1 499.000 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuluyor.