EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lokum Manzara Tuzla’da fırsat fırsat üstüne!

DKY İnşaat kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının Tuzla ilçesinde konumlandırılan Lokum Manzara projesinde yüzde 20 indirim, yüzde 5 peşine 120 ay yüzde 0,98 faiz imkanı!

Lokum Manzara Tuzla projesi yüzde 20 indirim kampanyasına dahil oldu. Projede peşin ve kredili alımlarda 15 Haziran 2018 tarihine kadar yüzde 20 indirim uygulanacak. Üstelik kampanya sadece bununla da sınırlı değil!

Lokum Manzara Tuzla projesinde yüzde 5 peşinata 120 ay yüzde 0,98 kredi faiz oranıyla konut sahibi olma imkânı tanınıyor. Üstelik projeden peşin ve kredili konut alımlarında yüzde 20 indirim uygulanıyor.

Türkiye gayrimenkul sektörünün üç büyük çatı derneği GYODER, KONUTDER ve İNDER ortaklığında konut alımlarında yüzde 20 indirim yapılmasını öngören 'Birlikten güç doğar ve Türkiye kazanacak' kampanyasına DKY İnşaat’ın Lokum Manzara Tuzla projesi de dahil edildi.
Bir ay boyunca konutta yüzde 20 indirim kampanyasından faydalanılarak Lokum Manzara’dan yüzde 20 indirime ilave yüzde 5 peşin 120 ay yüzde 0,98 konut kredisi faiz oranı ile konut satın alınabilecek.

DKY İnşaat Lokum Manzara Tuzla projesinde daire fiyatları ise 426 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede kalan peşinat tutarları ise şirket bünyesinden taksitlendirilerek tahsil edilebiliyor.

Lokum Evler’in 4. Etabı olarak hayata kazandırılan Lokum Manzara Tuzla projesi 2 blok şeklinde yükseliyor. 2+1,5 ve 3+1,5 olmak üzere iki farklı formatta tasarlanmış daire seçeneklerine yer verilen projede uygulanan kampanya hakkında önemli açıklamalarda bulunan DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya şunları kaydetti:

“31 Ekim’e kadar konut teslimlerinde uygulanan yüzde 18’lik KDV oranın yüzde 8’e, tapu harcı oranın da yüzde 4’ten 3’e inmesinin ardından konut kredisi faizlerinin 0.98 seviyesine çekilmesi adımları atıldı. Taşın altına elini koyma sırası sektör temsilcileri olarak bizdeydi.
DKY olarak, KONUTDER, GYODER ve İNDER’in öncülüğünde bugünden başlayarak önümüzdeki bir ay boyunca devam edecek kampanyaya

Lokum Manzara projemiz ile destek veriyoruz. Sektörün dinamizmini koruması ve yeni bir heyecan dalgası yaratması bakımından önemli bir adım olarak görüyoruz. Özellikle orta gelir grubunun ev sahibi olmasının önünü açılacaktır. Ayrıca bu sayede gayrimenkul sektörü ülkemiz ekonomisinin kalkınması ve büyümesinde lokomotif olma özelliğini koruyacaktır” şeklinde konuştu.