EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lokum Manzara ’da 25 bin TL peşinat ile daire satın alma imkânı

Sektörün öncü isimlerinden DKY İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Tuzla’da sektöre kazandırılan Lokum Manzara projesinde çok özel avantajlar sunuluyor.

DKY İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının en sakin ilçelerinden Tuzla’da hayata kazandırılan Lokum Manzara projesinde tüketiciye 25 bin TL peşinat ödeyerek konut satın alma imkanı sağlanıyor. Bir türlü yüksek peşinatları birleştiremeyen konut almak isteyen vatandaşların imdadına yetişen projede fiyatlar ise 429 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Doğa ile iç içe, sakin ve sessiz bir yaşam hayalini kuranların yeni adresi olmaya aday Lokum Manzara Tuzla projesinde lokum gibi fırsatlar sunuluyor…

DKY İnşaat’ın Lokum Manzara Tuzla projesinde sadece 25 bin TL peşinat ödeyerek konut alınabiliyor. Farklı ihtiyaçlara ve farklı zevklere göre tasarlanan daire seçeneklerinden birine takip olan tüketiciler 25 bin TL peşinat ve ‘kira öder gibi’ ayda 2 bin 800 TL taksitle ödemelerini gerçekleştirebiliyorlar.

Lokum Manzara Tuzla projesinde 3+1 tipinde ve 154 metrekare büyüklüğünde konut seçenekleri alıcının beğenisine sunuluyor.
3 blok şeklinde Tuzla ilçesinde yükselen projede konut fiyatları 429 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden 25 bin TL peşinat ve geri kalan kısım için de ayda 2 bin 800 TL taksitle vadelendirme imkânı sunuluyor.

Konut satın almanın kolaylaştırıldığı proje 3 blok şeklinde yükseliyor. Dingin bir yaşamın anahtarını vaat eden Lokum Manzara tuzla projesinde ‘kira öder gibi’ konut satın almak için acele edin! Çeşitli sosyal imkanları, doğa ile iç içe konumu, uygun fiyatları ve cazip ödeme kolaylıkları sunulan projede anahtar teslimlerinin ise Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

Lokum Manzara Tuzla’da sunulan avantajlı ödeme imkanları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz lokummanzara.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.