EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lokum Evler'de peşin alımlarda vade farksız 3 ay içinde ödeme fırsatı

290 bin TL'den başlayan ve hemen teslim avantajı sunan Lokum Evler'de peşin alımlarda vade farksız 3 ay içinde ödeme fırsatı da sunuluyor.

Tuzla Aydınlı’da DKY İnşaat ve Metropolist güvencesinde inşa edilen Lokum Evler’de fiyatlar 290 bin TL’den başlıyor. Hemen teslim imkanı tanıyan projede peşin alımlarda ise vade farksız 3 ay içinde ödeme olanağı tanınıyor.

Hemen tapu ve anahtar teslimi imkanı sunan Lokum Evler projesinde her keseye uygun cazip fiyatlar dikkat çekiyor. Tuzla Aydınlı’da DKY İnşaat ve Metropolist ortaklığında geliştirilen Lokum Evler projesinde 290 binTL’den başlayan fiyatlarla hemen teslim evler bulunuyor.

Peşin alımlarda vade farksız 3 ayda ödeme fırsatı

Hemen anahtar teslimi yapılan Lokum Evler’de 2+1,5 ve 3+1,5 dairelerin satışına devam ediliyor. Çeşitli kampanya ve ödeme seçeneklerinin uygulandığı Lokum Evler’de, peşin alımlarda vade farksız 3 ay içinde ödeme fırsatı sağlanırken, yüzde 20 peşinat ve 120 ay boyunca 3 bin 500 liradan başlayan taksitlerle banka kredisi imkanı da sunuluyor.

Yüzde 90 prim yaptı

Satışına başlandığı tarihten itibaren yüzde 90 prim yaptığı açıklanan projede 36 ay sabit ödeme avantajlı ile şirket finansman desteği de sağlanıyor.