EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lokum Evler'de fiyatlar 290 bin TL'den başlıyor

Dky İnşaat ve Metropolist Yapı'nın Tuzla Aydınlı'da hayata geçirdiği Lokum Evler projesinde hemen teslim satışlar devam ediyor.

İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Tuzla Aydınlı’da inşa edilen Lokum Evler projesinde alanları 65 metrekare ile 155 metrekare arasında değişen 2+1,5 ve 3+1,5 dairelerin satışına devam ediliyor. Hemen teslim avantajıyla satışa sunulan Lokum Evler'de fiyatlar 290 bin TL’den başlıyor. Yatırımcılara birbirinden farklı cazip kampanya ve ödeme kolaylıklarının sunulduğu Lokum Evler’de, peşin alımlarda vade farksız 3 ay içinde ödeme fırsatı sağlanırken, yüzde 20 peşinat ve 120 ay boyunca 3.500 TL’den başlayan taksitlerle banka kredisi ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Satışına başlandığı tarihten itibaren yüzde 90 prim yaparak değerini artıran Lokum Evler’de, ayrıca 36 ay sabit ödeme avantajlı ile şirket finansman desteği de sağlanıyor. Yatırım yapmak ya da yaşamak isteyen herkese, “hemen tapu, hemen teslim” dairelere kira öder gibi sahip olabilme imkanı sunan proje, keyifli ve huzurlu bir yaşam alanı vaad ediyor.

Toplam 742 konut ve 8 ticari birimden meydana gelen Lokum Evler projesi 15 ila 19 katlı 7 bloktan meydana geliyor. Sahile 8, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 6, alışveriş merkezlerine 14, üniversiteler bölgesine 12 dakika mesafede bulunan proje her yere kolay ulaşım imkanı sağlıyor.