EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lokman Çağırıcı’dan Bağcılar’a 9’uncu metro müjdesi

9’uncu metro müjdesi veren Bağcılar Belediye Başkanı ve AK Parti Başkan Adayı Çağırıcı; “Tüm metroların birbirine entegre olduğu bir sistem içerisinde yer alıyoruz” dedi.

Gelecek dönem için hazırlanan projelerini açıklayan Bağcılar Belediye Başkanı ve AK Parti Başkan Adayı Lokman Çağırıcı, ilçeye 9’uncu metro müjdesi verdi. Diğer ilçelerde vatandaşların metro geliyor diye sevinirken Bağcılar’ın 9’uncu metro müjdesi aldığına dikkat çeken Lokman Çağırıcı; “Bağcılar Belediye Başkanı ve AK Parti Başkan Adayı Çağırıcı” ifadelerini kullandı.

Yeni Şafak’ta yer alan habere göre; Çağırıcı; “Önümüzdeki dönemde açılacak yeni hattımız bulunuyor. Bu bakımdan İstanbul’un tam ortasında bir ilçe konumundayız. Önümüzdeki dönemde açılacak metroyla 12 dakikada Bakırköy sahile, tünelle ise 10 dakikada Beşiktaş’a ulaşacağız” şeklinde konuştu.

GELECEKTE MEYDANIYLA ANILACAK

Bağcılar Meydanı projesinin kendilerinin en büyük eserlerinden biri olacağını ifade eden Lokman Çağırıcı; “Bu alanın etrafındaki kentsel dönüşümü tamamlıyoruz. Gelecekte Bağcılar’ın meydanıyla anılanacağına inanıyorum. Önceliğimiz belediye binası yapmak olmadı. Okullar, camiler, halkın hizmet alacağı mekanlar oldu. Belediye binası ve meydan altındaki otoparkla otopark sorununu çözeceğiz” dedi.

NOSTALJİNİN ARDINDAN MİLLET BAHÇESİ

1992 yılında belediye oldukları dönemde yer sıkışıklığı yaşadıklarını söyleyen Lokman Çağırıcı; “Yeşil alan oranını iki misline çıkardık. Ancak biz bununla yetinmeyeceğiz. Nostalji bahçelerimizle Bağcılar’a ayrı bir güzellik kattık. Toplam 8 tane nostalji bahçesini hayata geçirdik. Yeni dönemde birçok park projemizin yanı sıra millet bahçesi projesi de bulunuyor. Bunun projesi de şu anda hazırlanıyor” ifadelerini kullandı.