EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Loft Valley Beylikdüzü'nde herkese uygun konut

Loft Valley Beylikdüzü projesinde 1+1’den 4+1’e kadar birçok bütçe ve ihtiyaca uygun daire seçenekleri yer alıyor.

İstanbul Avrupa yakasının en çok tercih edilen ilçelerinden biri olan Beylikdüzü’nde sektöre kazandırılan Loft Valley projesinde fiyatlar ve ödeme planları belirlendi.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire seçenekleri sunan projede fiyatlar 312 bin TL’den başlıyor. İlk etabı 7 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan proje FAB Gayrimenkul tarafından hayata geçirildi.

Anahtar teslimlerinin Haziran 2019’da gerçekleştirilmesi planlanan projede; 1+1 dairelerin fiyatları 312 bin TL’den, 2+1 dairelerin fiyatları 460 bin TL’den, 3+1 dairelerin fiyatları 630 bin TL’den, 4+1 dairelerin fiyatları ise 830 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Loft Valley Beylikdüzü’nde ödeme planları da belirlendi. Projeden yüzde 50 peşinat ödeyerek daire sahibi olunabiliyor. Kalan konut bedeli yüzde 50’lik bölüm ise 24 ay vade farksız şekilde taksitlendirilebiliyor.

FAB Yapı Loft Valley projesi hastanelere, okullara, alışveriş merkezlerine yakın konumda yer alıyor.

Merkezi konumuyla dikkat çeken projede, açık yüzme havuzu, sohbet bahçeleri, güneşlenme alanları, çocuk oyu alanları, 24 saat güvenlik hizmetleri, kapalı otopark, spor salonu ve yürüyüş alanları bulunuyo