EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Locamahal'de fiyatlar belli oldu

KİPTAŞ güvencesinde Zeytinburnu Sümer Mahallesi Kentsel Dönüşüm Çalışmaları kapsamında yükselecek olan Locamahal projesinde ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

İstanbul'un hızla değerlenmeye devam eden lokasyonlarından Zeytinburnu'nda yeni bir konut projesi yükseliyor. İnşaat çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan Locamahal projesinde KİPTAŞ imzası bulunuyor. Ön talep toplama çalışmalarının hızla devam ettiği Locamahal Zeytinburnu projesi kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında 36 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştiriliyor.

Toplam 1.262 konutun yer aldığı Locamahal projesi 14 katlı 20 bloktan meydana geliyor. Alanları 100 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer verilen Locamahal Zeytinburnu projesinde 2+1 daireler 620 bin TL ile 1 milyon 90 bin TL arasında, 3+1 daireler 1 milyon 200 bin TL ile 1 milyon 600 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 1 milyon 400 bin TL ile 1 milyon 800 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcısına sunuluyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 20 peşinatla vade farksız 24 ay, yüzde 40 peşinatla vade farksız 36 ay taksit imkanı sağlanıyor.

Sahil yolu ve E5’in tam ortasında yer alan Locamahal; Bakırköy’e, Atatürk Havalimanı’na, Yenikapı İDO iskelesine, Avrasya Tüneli ve Marmaray'a yakınlığıyla dikkat çekiyor. AVM'lere, parklara, eğitim ve sağlık merkezlerine birkaç dakikalık uzaklıkta konumlandırılan proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.locamahal.com adresinden ya da 444 30 49 numaralı telefondan erişilebiliyor.