Tema İstanbul Bahçe
1 Yıl Sonra Teslim
Tema İstanbul Bahçe İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 509.000 TL - 1.637.000 TL Proje Detayı
Sur Yapı Antalya
2 Yıl Sonra Teslim
Sur Yapı Antalya Antalya / Kepez 170.100 TL - 460.800 TL Proje Detayı
Optimist Residence
2 Yıl Sonra Teslim
Optimist Residence İstanbul Anadolu / Kadıköy Proje Detayı
Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı

Locamahal Veliefendi satışa çıktı

Türkiye’deki kentsel dönüşüm sürecine hız kazandıran KİPTAŞ tarafından Zeytinburnu Sahilinde konumlandırılan Locamahal Veliefendi lanse edildi.

Kentsel dönüşüm alanında oluşturduğu yenilikler ve sürece hız katmasıyla adından söz ettiren KİPTAŞ tarafından İstanbul Zeytinburnu Sahilde projelendirilen Locamahal Veliefendi projesi bugün satış ofisinde yatırımcılara, sektör temsilcilerine ve basına tanıtıldı.

450 milyon TL yatırım değeriyle Zeytinburnu’nda konumlandırılan projede 3 etap, 20 blok ve bin 263 konut yer alıyor. Konut tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlanmış. Projede en küçük dairenin metrekare fiyatı 5 bin 750 liradan başlıyor. Projede dairelerin metrekare büyüklükleri ise 119 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiyor.

Aralık 2020’de anahtar teslimlerinin gerçekleştirilmesi beklenen projede 233 bin metrekare inşaat alanında gerçekleştiriliyor. projede 21 bin metrekare peyzaj alanı bulunuyor.

Özgüven Mimarlık tarafından gerçekleştirilen proje tamamlandığında toplam 3 bin kişiye yaşam alanı sunması bekleniyor.

Zeytinburnu sahil hattında yer alan E-5 Otoyolu’nda yakın, metro, metrobüs, deniz otobüsü, Avrasya Tüneli ve Marmaray gibi farklı ulaşım alternatiflerinin yakınında yer alan proje kısa sürede yatırımcının gözdesi haline geldi. Hem yatırımcı hem de oturumcu tarafından yoğun ilgiyle takip edilen projede hem banka kredisi hem de firma bünyesinden kredi kullnılarak ev sahibi olunabiliyor.

Teslimlerin 2020 yılında gerçekleştirilmesi hedeflenen Locamahal Veliefendi’de peşin alımlar dışında , yüzde 20 peşin ödemelerde 12 ay, 18 ay ve 24 ay taksit imkanlarıyla firma bünyesinden kredi alınabiliyor. Banka kredisiyle konut satın almaya uygun olan projede 120 aya varan düşük faizli ödeme modelleri bulunuyor.

Sosyal olanakları ve merkezi konumuyla dikkat çeken Locamahal Veliefendi projesi konut ve gayrimenkul sektörüne ayrı bir değer katacak.