EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Loca Bağçeşme’de 60 ay 0 faizle taksit imkanı

Kocaeli İzmit’te sektöre kazandırılan Loca Bağçeşme’de konut fiyatları 175 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

1+1 ve 2+1 tipinde tasarlanmış konut seçeneklerine yer verilen projede fiyat listesi ve ödeme planları belli oldu. Projede 1+1 dairelerin fiyatları 175 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

3 bin 650 metrekare alan üzerinde yükselen Loca Bağçeşme konut projesi Günel Yapı kalitesi ve güvencesi ile sektöre kazandırılıyor. 3 blok şeklinde tasarlanan konut projesinde toplamda 72 adet daireye yer verildi.

Projede konut alıcısına 1+1 ve 2+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri sunuluyor. Günel Yapı tarafından hayata geçirilen Loca Bağçeşme projesindeki dairelerin büyüklükleri ise net 57 metrekareden başlangıç gösteriyor.

Loca Bağçeşme fiyat listesi ise şöyle;

1+1 daireler 175 bin TL ile 275 bin TL arasında,
2+1 daireler ise 200 bin TL ile 275 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Projeden daire sahibi olmak isteyen konut alıcılarına yüzde 30 peşinat ödeyerek hayallerini gerçekleştirme imkanı tanınıyor. Kalan konut bedeli ise tapu teslimlerinde tahsil edilebiliyor.

Loca Bağçeşme projesinde startı 16 Nisan 2018 tarihinde verilecek olan yepyeni bir kampanyaya imza atılıyor. Projeden daire satın almak isteyenlere kampanya kapsamında banka kredisi le 60 ay 0 faiz taksit imkanı sunuluyor.

Konut teslimlerinin Ağustos 2018 tarihinde yapılması hedeflenen projenin konumu ve içinde yer aldığı temiz yemyeşil doğa alıcıyı cezbetmeye yetiyor. Kocaeli Üniversitesi yoluna sadece 50 metre uzaklıkta yer alan proje şehir merkezine ise 2 dakikalık mesafede konumlanıyor.

Alcısına sunduğu geniş sosyal olanaklarla da dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Loca Bağçeşme’nin bünyesindeki hizmetler şu şekilde sıralanıyor:

• 300 metrekare fitness ve plates salonu
• 77 metrekare bilardo salonu
• Otopark
• Çocuk oyun alanları
• Meyve ağaçları
• Yeşil alanlar