EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Livza Zeytinburnu’nda ön talep toplanıyor

TESA Yapı tarafından İstanbul Avrupa yakası Zeytinburnu’nda geliştirilen Livza Zeytinburnu projesinde ön talepler alınmaya başladı.

Zeytinburnu’nun özel sektör tarafından hayata geçirilen en büyük projesi olma özelliğini taşıyan Livza Zeytinburnu’nda ön talep dönemi başladı.

65 milyon TL yatırım değeriyle geliştirilen proje merkezi konumu ve ayrıcalıklı imkanlarıyla hem yerli hem de yabancı dikkatini çekmeye devam ediyor.

İstanbul’da ulaşımı en kolay ve merkezi lokasyonlarından birinde konumlanan proje, 2 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde yükselecek.

Yüzde 40 prim vaat ediyor

Yatırımcısına yüzde 40’a yakın getiri vaat eden LİVZA Zeytinburnu, eşsiz mimarisi ve sosyal donatılarıyla sakinlerine şehrin merkezinde eşsiz bir yaşam sunuyor. Hafriyat çalışmalarına başlanan proje, 2019 Temmuz ayında teslim edilecek. Zeytinburnu lokasyonunda bu çapta büyük bir kentsel dönüşüm projesinin çevredeki diğer kentsel dönüşüm projelerine de ivme kazandırması beklenen LİVZA Zeytinburnu’nun bölgenin tüm ihtiyaçlarına cevap vermesi bekleniyor.

Kentsel dönüşümün özellikle Zeytinburnu lokasyonu için elzem olduğunu vurgulayan TESA Yapı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Asım Sağlam, “Avrupa Yakası’nın ulaşımın merkezinde yer alan Zeytinburnu, yaklaşık 300 binlik nüfusuyla İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biridir. Zeytinburnu ilçesinde yapılması planlanan kentsel dönüşüm süreci gerçek anlamda bir kentsel yenilenme süreci olacaktır. Türkiye’de kentsel dönüşüm süreci daha çok depreme dayanıksız yapıların dönüşüm süreci gibi algılansa da aslında yapılan bununla sınırlı değildir. Biz, bu anlamda projelerimizi hayata geçirirken sadece yıkıp yerine yenisini yapmayı hedeflemiyoruz. Bölgenin tamamen dönüşümünü sağlayarak çevrede bulunan sakinlerine güvenli ve eşsiz yaşam alanları da sunmayı hedefliyoruz. Hayata geçireceğimiz LİVZA Zeytinburnu’nu da bu hedef doğrultusunda inşa edeceğiz. Projemizin çevrede bulunan diğer kentsel dönüşüm projelerine de ivme kazandırmasını bekliyoruz. Türkiye’nin dönüşümü için çıktığımız bu yolda sürdürülebilir kentsel dönüşüm projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Benzersiz deniz manzaralı daireler

Avrupa Yakası’nın ulaşım merkezi Zeytinburnu’nda yükselecek olan LİVZA Zeytinburnu, sunduğu eşsiz deniz manzarası ve Marmaray, Avrasya Tüneli gibi mega projelere ev sahipliği yapan konumuyla ön plana çıkıyor. Projenin hemen yanı başında 2019 yılında tamamlanması beklenen ve büyüklüğü yaklaşık 90 bin metrekare olacak olan şehir parkının ise projeye ayrıca değer katması bekleniyor. Birçok ulaşım aracının kesiştiği noktada yer alan projenin hemen önünde ise Kazlıçeşme-Söğütlüçeşme ve Yenikapı-Sefaköy metro hattına ait olmak üzere iki ayrı hattın metro durakları yer alıyor.

Özel döşeme sayesinde kirişsiz, ferah iç mekanlar ile konforlu yaşam

15 katlı tek blok, 101 daire ve 8 adet iki katlı ticari alandan oluşan Livza Zeytinburnu’nda, daireler 650 bin – 1 milyon 750 bin fiyat aralığında bulunuyor. TESA Yapı, üç ayrı banka ile yapılacak olan garantörlük anlaşmaları ile de özel faiz oranlarıyla satış yapmanın yanı sıra kendi bünyesinde kredili ya da vadeli ödeme seçenekleri sunarak müşterilerine özel ödeme alternatifleri de geliştiriyor.

Geniş daire tasarımları

Livza Zeytinburnu; ev sahiplerine, proje yapımında kullanılacak inşaat tekniği sayesinde kirişsiz, ferah bir yaşam alanı sunuyor. 1+1 dairelerin olmadığı, tamamen aile konseptiyle hayata geçirilen projede; 2+1 daireler 88 ila 115 metrekare, 3+1 daireler 127 ila 152 metrekare, 4+1 daireler ise 198 ila 208 metrekare olarak tasarlandı. Projenin satılabilir alanı 15 bin, inşaat alanı ise yaklaşık 20 bin metrekare olarak belirlendi.

Sakin ve huzurlu bir yaşamın kapıları aralanacak

Sakinlerine huzurlu bir yaşam vaat eden projede 4 kat otopark bulunuyor. Bin 50 metrekare sosyal alana sahip projede; mini futbol sahası, kapalı çocuk oyun alanları, bilardo ve masa tenisi alanları, ayrıca sauna, Fin hamamı, Türk Hamamı, dinlenme alanları, fitness center, yeşil yürüyüş alanı ile bay-bayan çok amaçlı sohbet toplantı alanları ve mescitler de bulunuyor. Projede ayrıca özel peyzaj düzenlemesi gibi açık sosyal donatı alanları da yer alıyor.