EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Livin İzmir 2 blok halinde Mavişehir'de yükselecek

Cengiz İnşaat tarafından hayata geçirilen Livin İzmir projesi Mavişehir mevkiinde yükselecek.

Sektörün nitelikli isimlerinden Cengiz İnşaat güvencesiyle İzmir Mavişehir mevkiinde konumlandırılan Livin İzmir projesi 2 etaptan meydana geliyor. Toplamda 2 bin 500 adet konuta yer verilen projenin bulunduğu bölgeye canlılık kazandırması bekleniyor.

Projenin ilk etabında 368 konutun yanı sıra 33 de ticari birim bulunuyor. Karma konseptte tasarlanan projede hem yatırımcı hem de oturumcu için uygun fırsatlar sunulacak. Bulunduğu bölgeye renk katacak proje modern mimarisi ve yüksek standartlarıyla da gözde projeler arasındaki yerini zaman kaybetmeden alacak.

Fiyat listesinin ve ödeme koşullarının henüz belirlenmediği projenin bütün detaylarının kısa süre içinde açıklanması bekleniyor. Konut kapasitesi ile dikkat çeken Livin İzmir projesi Cengiz inşaat tarafından Mavişehir mevkiinde konumlandırıldı.

Cengiz İnşaat’ın yeni projesi Livin İzmir’de fiyat listesi, ödeme planları, teslim tarihi ve daire tipleri henüz belli değil. Projeyle ilgili büyün bu detayların kısa sürede içinde netliğe kavuşturulması ve gerekli bilgilerin kamuoyu ile paylaşılması bekleniyor.

Genelinde 2 bin 500 adet konut bulunduran 2 blok şeklinde tasarlanan projenin ilk etabında 368 dairenin yanı sıra 33 de ticari ünite bulunuyor. Karma konseptte sektöre kazandırılan proje özellikle geniş konut kapasitesi ile dikkat çekiyor.

Hem yatırımcı hem de oturumcu için uygun bir konumda yer alan projenin büyük ilgi göreceği ve ilerleyen zamanlarda yüksek kazanç sağlayacağı tahmin ediliyor.

İnşaatına başlanan projenin en kısa sürede sektöre kazandırılması için çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.