EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Liva Turkuaz'da son dairelere özel yüzde 20 indirim fırsatı

Sinpaş Yapı imzasıyla hayata geçirilen Liva Turkuaz projesinde satışı devam eden son 30 daire için yüzde 20 indirim fırsatı başladı.

Sinpaş Yapı'nın 52 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa ettiği Liva Turkuaz projesinde yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. Projede yer alan 2+1 daireler 439 bin 920 TL'den, 3+1 daireler 512 bin TL'den, 2+1 loft daireler 481 bin 440 TL'den, 3+1 loft daireler ise 530 bin 800 TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcısını bekliyor.

Yaşamın başladığı proje sosyal donatı alanları ve lokasyonuyla büyük ilgi görüyor. Her geçen gün değeri artan Sultanbeyli'de yükselen Liva Turkuaz projesi TEM Otoyolu ve Çamlıca gişelerine ve 1. Köprü, Paşaköy gişelerine 5 dakika, planlanan metro durağına yürüme mesafesinde ve Ataşehir’e sadece 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. Projenin 2019’da kullanıma açılacak 3 ayrı metro hattıyla beraber değerine değer katacağı öngörülüyor.

Liva Turkuaz'ın sosyal donatı alanları arasında yaklaşık 5 bin metrekarelik doğal gölet, kapalı yüzme havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları, çiçek bahçeleri, kış bahçeleri, tenis kortu, streetball alanı, squash salonu, fitness center, saunalar, Türk hamamı ve çocuk oyun alanları yer alıyor.