EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Liv Marmara’da fiyatlar 198 bin TL’den başlıyor

Liv Yapı tarafından İstanbul’un Beylikdüzü lokasyonunda hayata geçirilen Liv Marmara’da daire fiyatları 198 bin TL’den başlıyor.

Liv Yapı güvencesiyle İstanbul’un Beylikdüzü bölgesinde konumlandırılan Liv Marmara projesi 495 daire, 34 ofis ve 10 adet cadde mağazasından oluşuyor. 10 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine yer veriliyor.

Sahile oldukça yakın bir mesafede yükselen Liv Marmara'da daireler birinci kattan itibaren deniz ve peyzaj manzarasına sahip.

Liv Marmara ödeme planı

Aralık 2018 yılında teslim edilmesi planlanan Liv Marmara projesinde daire fiyatları 198 bin TL’den başlıyor. Projede ayrıca 60 ay sıfır faizle ödeme kolaylığı sunuluyor. Liv Marmara’da 1+1 daireler 60 metrekare, 2+1 daireler ise 87 ila 133 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Liv Marmara projesinde fitness center, sauna, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu ve otopark gibi sosyal olanaklar bir arada yer alıyor.

Liv Marmara projesi E-5'e 3 dakika, TEM otoyoluna 8 dakika, Torium, Marmara Park ve Koçtaş'a ise 5 dakika uzaklıkta bulunuyor.