EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Liv Marmara'da daire fiyatları 179 bin TL'den başlıyor

Liv Yapı'nın İstanbul'un gelişen yüzü Beylikdüzü'nde konumlandırdığı Liv Marmara projesinde daire fiyatları 179 bin TL'den başlıyor.

İstanbul'un en çok prim yapan bölgelerinden Beylikdüzü'nde yaklaşık 10 bin metrekarelik arsa üzerinde konumlandırılan Liv Marmara'da 495 konutun yanı sıra 34 ofis ve 10 cadde mağazasına yer veriliyor. Projeden daire sahibi olmak isteyen yatırımcılara lansman dönemine özel fırsatlar sunulan proje denize hakim konumuyla dikkat çekiyor. Bölgede küçük daire ihtiyacına cevap verme amacıyla hayata geçirilen Liv Marmara projesinde daireler 1+1 ve 2+1’den oluşuyor. Liv Marmara'da 1+1 daireler 60 metrekare, 2+1 daireler ise 87-133 metrekare arasında değişiyor.

Zengin yaşam alanlarıyla dikkat çeken projede masa tenisi, mini golf, bilardo, futbol ve basketbol sahaları, fitness, sinema, çok amaçlı stüdyo, toplantı odası, açık hava sineması, bisiklet parkı, teras kafe ve misafir odaları yer alıyor. İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği Liv Marmara projesinin Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

Peşin ödemelerde yüzde 10 oranında indirim avantajı sunulan Liv Marmara'dan yüzde 20 peşinat ve 0,70 vade oranıyla 120 aya kadar taksit imkanı da bulunuyor. Liv Yapı bünyesinde ayrıca yüzde 25 peşinata 36 ay, yüzde 50 peşinata 50 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor.

"Yatırımcılar birkaç yıl sonra yatırımlarını katlayacaklar"

Beylikdüzü’nün geleceğin en değerli bölgeleri arasında yer alacağını belirten Liv Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sönmez Aydın; "Liv Marmara Projemizi Beylikdüzü’nde markalı projelerin yer aldığı İhlas Marmara 1 projesinin yanı başında konumlandırdık. Deniz manzaralı dairelerimizin yer aldığı projemizde konut alıcılarına kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz. Projemiz kesintisiz deniz manzarasına hakim bir noktada yer alıyor. Bölgede küçük daire ihtiyacını karşılamak için Liv Marmara’da 1+1 ve 2+1 dairelere yer verdik. Projemizden konut ya da dükkan alanlar birkaç yıl sonra yatırımlarını katlayacaktır" dedi.