EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Liv Marine ön satışa çıktı

Liv Yapı imzasıyla İstanbul'un yatırım değeri yüksek ilçelerinden Beylikdüzü'nde yükselen Liv Marine'de ön satışlara başlandı.

"Liv" markalı projeleriyle yatırımcısına kazandırmaya devam eden Liv Yapı'nın Beylikdüzü Yakuplu'da hayata geçireceği yeni projesi Liv Marine için çalışmalara başlandı. Geçtiğimiz günlerde ön satışa çıkan Liv Marine; Yakuplu'daki marinanın hemen yanında, denize sadece 100 metre uzaklıkta inşa ediliyor.

Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede tamamı 4+1 tipinde tasarlanmış 200 metrekarelik toplam 78 daire yer alıyor. Çatı ve bahçe dubleksi olarak inşa edilecek olan dairelerde metrekare birim fiyatları 4 bin 500 TL ile 5 bin TL arasında değişiyor. Lansman öncesi döneme özel uygun ödeme koşullarının sunulduğu Liv Marine'^de daire fiyatları ise 900 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor.

Tüm dairelerin deniz manzarasına sahip olduğu Liv Marine'de bahçe dublekslerin kendilerine ait bahçe kullanım alanları bulunuyor. Tamamlandığında yüksek oranda prim yapması beklenen proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.livmarine.com adresinden ya da 444 5 548 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.