EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lionia Yaşam Evleri İstanbul'un yükselen değeri Esenyurt'ta yükseliyor

İstanbul Avrupa Yakasının sürekli değerlenen ilçelerinden Esenyurt’ta Lionia Yapı kalitesiyle yükselen Lionia Yaşam Evleri’nda 2018 teslimli daireler 260 bin TL!

2+1 daire fiyatlarının 260 bin TL’den başlangıç gösterdiği Lionia Yaşam Evleri 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planında tasarlanan daire seçenekleri tüketicinin beğenisine sunuluyor.

En kısa amortisman garantisi olan ilçelerin başında gelen Esenyurt’ta yaşama kazandırılan Lionia Yaşam Evleri projesinde 2+1’den 4+1’e kadar büyüklükleri 90 metrekare ile 170 metrekare arasında farklılık gösteren toplam 87 adet konut bulunuyor.

LİONİA YAŞAM EVLERİ TESLİM TARİHİ

Yaşamın başlamasına kısa bir süre kalan projede anahtar teslimlerinin Ağustos 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

LİONİA YAŞAM EVLERİ DAİRE PLANLARI VE DAİRE BÜYÜKLÜKLERİ

Lionia Yapı kalitesiyle Esenyurt ilçesinde tek blok şeklinde yükselen Lionia Yaşam Evleri projesinde her zevke her bütçeye ve her ihtiyaca uygun standartlarda tasarlanan 90 metrekare ile 170 metrekare arasında toplam 87 adet daire bulunuyor. Proje İstanbul’un en kısa geri dönüş süresi ile yatırım değeri sürekli yükselen ilçelerinden Esenyurt’ta bin 600 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.

LİONİA YAŞAM EVLERİ DAİRE PLANLARI VE GÜNCEL FİYAT LİSTESİ 2018

Lionia Yapı tarafından İstanbul Esenyurt’ta konumlandırılan Lionia Yaşam Evleri projesinin 2018 yılı güncel fiyat listesi ise şu şekilde;

2+1 260 bin TL ile 410 bin TL arasında değişen fiyatlarla,
3+1 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

LİONİA YAŞAM EVLERİ ÖDEME PLANLARI

Sadece yüzde 25 peşinat ödenerek konut satın alınabilen projede geri kalan konut bedeli ise banka kredisi ile ödenebiliyor.

LİONİA YAŞAM EVLERİ SOSYAL OLANAKLARI

Markalı konut projelerinin yoğun olarak yer aldığı ve sürekli prestijini yükselten Esenyurt’un yeni projelerinden Lionia Yapı imzalı konut projesi Lionia Yaşam Evleri’nde kapalı otopark, güvenlik hizmetleri, çocuk oyun alanları ve apartman içerisinde asansör gibi sosyal olanaklar sunuluyor.