EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lima Vadi'de fiyatlar güncellendi

Lima Yapı imzasıyla Ankara Çankaya'da konumlandırılan Lima Vadi'de daire fiyatları 210 bin TL'den başlıyor. Projenin Haziran 2018'de teslim edilmesi planlanıyor.

Ankara'nın yükselen değeri Çankaya'da 8 bin 48 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Lima Vadi projesinde inşa çalışmaları ve satışlar devam ediyor. Toplamda 150 dairenin yer aldığı proje 3 bloktan meydana geliyor. Haziran 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Lima Vadi projesinde alanları 40 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor.

Tamamlandığında dairelerin minimum 2 bin TL'den kiraya verilebileceği öngörülen projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, çocuk yüzme havuzu, fitness ve spor salonu, sosyal tesis, çocuk parkı, yürüyüş alanları, yeşil alan, dinlenme alanları ve basketbol sahası mevcut.

Sanat ve eğlence merkezlerine, AVM'lere, okullara, cafe ve restaurantlara, hastanelere ve daha birçok önemli noktaya oldukça yakın bir lokasyonda yükselen Lima Vadi projesinde daire fiyatları 210 bin TL ile 900 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Şehir ve göl manzarasına sahip olan proje ulaşım arterlerine de oldukça yakın bir konumda bulunuyor.