EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lilyum Towers Kartal projesi 2018’de teslim edilecek

Baykon Yapı ve Açık İnşaat güvencesiyle İstanbul Kartal’da inşa edilen Lilyum Towers Kartal projesi Haziran 2018’de teslim edilecek.

İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da yükselen Liyum Towers projesi 13 ve 14 katlı iki blokta toplam 107 daireden meydana geliyor. Projede 2+1 , 3+1 ve dubleks daire tiplerine yer veriliyor.

4 bin 116 metrekare alan üzerine inşa edilen Lilyum Towers projesinde daire büyüklükleri 97 metrekare ile 265 metrekare arasında değişiyor.

Lilyum Towers fiyat listesi 580 bin TL’den başlayarak 1 milyon 485 bin TL’ye kadar artış gösteriyor. Kartal Lilyum Towers projesinde teslimlerin Haziran 2018 tarihinde yapılması hedefleniyor.

Lilyum Towers’ta kapalı otopark, çocuk parkı, kamelya, açık yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, fitness center, 7/24 güvenlik hizmeti gibi sosyal donatılar bir arada bulunuyor. İstanbul’un yükselen değeri Kartal’da kurulan projede tüm daireler adalar ve deniz manzarasına sahip.

Lilyum Towers Kartal projesi blulunduğu lokasyon itibariyle, E-5 karayoluna 10 dakika, metroya 10 dakika, sahil yoluna 7 dakika, minibüs hattına ise 10 dakika mesafede inşa ediliyor.