Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Levnavilla'nın satışlarına başlandı

Vefa Holding'in Sapanca'da inşa ettiği Levnavilla geniş daireleriyle dikkat çekiyor. Körfez yatırımcısının büyük ilgi gösterdiği projenin teslimlerine 2018'de başlanacak.

Vefa Holding'in yeni markası Estans Yapı'nın Necat Yapı ve Fuzul İnşaat ortaklığında hayata geçirdiği Levnavilla projesi, 9-12 Kasım 2016 tarihlerinde İstanbul CNR EXPO Center’da gerçekleştirilen MÜSİAD Expo Fuarı’nda görücüye çıkıyor. Tamamı çelikten inşa edilecek 15 villadan oluşlan projenin 2018 yılında tamamlanması hedefleniyor.

Projenin Levnavilla adını Arapça’da renk anlamına gelen “Levn”den aldığını bildiren Vefa Holding İcra Kurulu Başkanı Turan Koçyiğit, “Sapanca ve projenin hayata geçeceği Dibektaş mevkii, diğer turizm merkezlerine göre daha muhafazakâr bir yapıya sahip. Bu özellikleriyle burası özellikle Arap coğrafyasından gelecek sakinler için cazip bir merkez. Kendine has doğal güzellikleriyle Sapanca’nın sosyoekonomik kültürünün de genel İslam coğrafyası ile benzerlik göstermesi, özellikle muhafazakar yaşam tarzını benimsemiş kişilerin rahat edebileceği bir yaşam tarzı sunuyor. Ortadoğu ve Körfez bölgesinde aktif olarak iş yapan Vefanın Levnavilla projesinde de bu bölgelerde yaşayanlar öncelikli konumda yer alıyor” diye konuştu.

Her villaya özel yüzme havuzu

Sabiha Gökçen Havalimanına 45 dakika mesafede yer alan konumuyla dikkat çeken projede 9 tripleks villa ve 6 dubleks villa yer alıyor. Dubleks villalarda 4+1 oda ve 3 banyo yer alırken triplekslerde ise 8+1 oda ve 5 adet de banyo bulunuyor. Her evde 2 araçlık otoparkın yanı sıra 500 metrekare bahçe, 35 metrekare de yüzme havuzu yer alıyor. Aynı zamanda sitede iki tane etkinlik salonunun yanında bir de çok amaçlı salon yer alıyor.

Toplam 9 bin 950 metrekare alan üzerinde kurulacak olan Levnavilla’nın yüzde 70’lik bölümünü ise yeşil alanlar kapsıyor. Ayrıca Sapanca Gölü’ne en yakın tepelerden birine konumlanan villalar birbirinin manzarasına engel olmayacak şekilde projelendirildiği için tüm binalardan yeşil ve mavinin iç içe geçtiği doğa ve Sapanca Gölü görülebilecek.