EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Levent No/5 projesinde fiyatlar 350 bin dolardan başlıyor

Alsar Gayrimenkul'ün Levent'te inşa ettiği Levent No/5 projesi lansman öncesi döneme özel avantajlı ödeme koşulları ve uygun fiyatlarla satışa çıktı.

İstanbul'da iş dünyasının kalbinin attığı yerlerin başında gelen Levent Büyükdere Caddesi'nde inşa edilen Levent No/5 projesinde lansman öncesi satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Toplamda 90 adet ofisten meydana gelen projede ofislerin büyüklükleri 80 metrekare ile 4 bin metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Mayıs 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Levent No/5 projesinde ofislerin fiyatları 350 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Kişiye özel ödeme koşullarıyla ofis sahibi olunabilen Levent No/5'te metrekare birim fiyatları ise 3 bin 800 dolar ile 5 bin 500 dolar arasında değişiyor.

Ofislerin yanı sıra 13 ticari birime de yer verilen Levent No/5 projesi 5 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor. 35 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan projede 300 araçlık otoparka yer veriliyor. Yatırımcısına yüksek oranda kar sağlaması beklenen proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.leventno5.com adresinden ya da 0 (212) 264 62 00 numaralı telefondan erişilebiliyor.