EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lensistanbul’da yüzde 2 indirim avantajıyla 350 bin TL’den başlayan fiyatlar!

İstanbul Anadolu Yakasının Pendik ilçesine bağlı Kurtköy mevkiinde hayata kazandırılan Lensistanbul projesinde yüzde 2 indirim imkanı ile herkese uygun bir daire mevcut!

İstanbul Anadolu Yakasının hızla değerlenen lokasyonlarından Pendik Kurtköy’de sektöre kazandırılan Lensistanbul’da daire fiyatları 350 bin TL’den başlangıç göstererek 1 milyon 385 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Lens Yapı tarafından hayata geçirilen Lensistanbul projesinde daire ve dükkân seçeneklerine yer veriliyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında tasarlanan dairelerin büyüklükleri ise 66 metrekareden başlayarak 359 metrekareye kadar yükseliyor.

33 bin metrekare alan üzerinde sektöre katılan Lensistanbul projesinde dairelerin teslimleri ise Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

Toplam bin 162 adet daireden meydana gelen Lensitanbul projesinde 85 adet de ticari ünite bulunuyor. 5 blok şeklinde tasarlanan projede büyüklükleri 66 metrekare ile 359 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar çok geniş bir kesime hitap eden konut seçenekleri bulunuyor.

Lensistanbul Fiyat Listesi

Lensistanbul projesinde yer alan dairelerin planları ve fiyat listesi ise şu şekilde:

  • 1+1 kat planındaki daireler 350 bin TL ile 443 bin TL arasında değişen fiyatlarla,

  • 2+1 kat planındaki daireler 461 bin TL ile 739 bin TL arasında değişen fiyatlarla,

  • 3+1 kat planındaki daireler 730 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişen fiyatlarla,

  • 4+1 kat planındaki daireler ise, 1 milyon 256 bin TL ile 1 milyon 385 bin TL arasında değişen fiyatlarla tüketicinin karşısına çıkıyor.

Ödeme Seçenekleri

Yüzde 25 peşinat ödenerek konut satın alınabilen Lens İstanbul projesinde geri kalan bedeli ise 60 ay vade ile ödenebiliyor. Ayrıca projede Kurban Bayramı’na özel tüm ödeme planlarına ek olarak bir de yüzde 2 indirim imkanı sunuluyor.

Lens İstanbul’da yüzde 25 peşinat ile 60 ay vade imkanı sunuluyor. Projede Kurban Bayramı'na özel tüm ödeme planlarına ek olarak yüzde 2 indirim uygulanıyor.

Lens İstanbul sosyal olanaklar

Lens İstanbul projesindeki sosyal olanaklar arasında ise;

  • Çocuk oyun alanları

  • Fitness merkezi

  • Güvenlik

  • Kameralı güvenlik

  • Kapalı otopark yer alıyor.