EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lensistanbul'da lansman öncesi satışlar başladı

Lens Yapı imzasıyla Kurtköy'de yükselecek olan Lensistanbul projesinde lansman öncesi avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışlara başlandı.

Aydınoğlu Grup, Mah Havacılık, Ortadoğu Grup ve Renium Yapı tarafından kurulan Lens Yapı'nın ilk projesi olarak hayata geçirilen Lensistanbul'da lansman öncesi satışlara başlandı. Sınırlı sayıda dairenin satışa sunulduğu projede daire fiyatları 208 bin TL'den başlıyor. Peşin alımlarda yüzde 8 indirim fırsatı sunulan Lensistanbul projesinden 0,70 faiz oranıyla 120 ay vade avantajından da yararlanılabiliyor. Yarısı peşin yarısı teslimde ödeme fırsatı da bulunan projede ayrıca yüzde 15 peşinata 60 ay, yüzde 50 peşinata 36 ay, yüzde 65 peşinata 48 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor.

33 bin metrekarelik alan üzerinde 5 bloktan meydana gelen Lensistanbul'da bin 162 konutun yanı sıra 85 ticari ünite de bulunuyor. Projede alanları 45 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Haziran 2018'de teslimlerine başlanması beklenen Lensistanbul projesi Sabiha Gökçen Havalimanı'nın yanı başında konumlandırılmasıyla yatırımcıların dikkatini çekiyor.

"Yanında Sabiha Gökçen, merkezinde kazanç" sloganıyla yükselen Lensistanbul projesiyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.lensistanbul.com adresinden ulaşılabiliyor.