EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lensistanbul'da fiyatlar 295 bin TL'den başlıyor

Lens Yapı tarafından Kurtköy'de konumlandırılan Lens İstanbul projesinde fiyatlar 295 bin TL'den başlıyor. Projenin teslimlerine Eylül 2018'de başlanması planlanıyor.

Aydınoğlu Grup, Mah Havacılık, Egal İnşaat ve Renium Yapı bir araya gelmesiyle oluşan Lens Yapı'nın ilk projesi olarak Kurtköy'de 33 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Lensistanbul'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Eylül 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede; alanları 45 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Toplam 1.162 daire ve 85 ticari ünitenin yer aldığı Lensistanbul'da 1+1 daireler 295 bin TL'den, 2+1 daireler 475 bin TL'den, 3+1 daireler 743 bin TL'den, 4+1 daireler ise 1 milyon 350 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Peşin ve banka kredili alımlara özel yüzde 10 indirim fırsatının devam ettiği Lenistanbul projesinden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 peşinat ve sıfır faizle 60 ay vade imkanı sunuluyor. Dileyenler yüzde 50 peşinatla kalanı teslimde ödeme avantajından da yararlanabiliyor.

TEM Otoyolu, metro istasyonu ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakınlığıyla yatırımcının dikkatini çeken Lensistanbul'un sosyal donatı alanları arasında yürüyüş parkuru, kreş, hobi bahçesi, sauna, SPA ve fitness salonu bulunuyor. Proje bitiminde yaklaşık 3 bin kişiye ev sahipliği yapması beklenen Lensistanbul’un mimarisinde Dome Mimarlık’ın imzası bulunuyor.