EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lensistanbul'da 60 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor

Lens Yapı'nın Kurtköy'de konumlandırdığı Lensistanbul, Sabiha Gökçen Havalimanı ve 2020'de açılacak olan yeni metro hattı ile yatırımcısına yüksek prim vadediyor.

Aydınoğlu Grup, Mah Havacılık, Egal İnşaat ve Renium Yapı ortaklığında kurulan Lens Yapı'nın Kurtköy’de hayata geçirdiği yeni projesi Lensistanbul'da toplam bin 162 konut ve alanları 45 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen 85 ticari birime yer veriliyor. 33 bin metrekarelik arazi üzerinde 800 milyon TL'lik yatırımla yükselen projede daire fiyatları 270 bin TL'den başlıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı projede ayrıca 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dubleks daire seçenekleri de yer alıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere 60 ay vade farksız taksit avantajının yanı sıra kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden proje; cazip fiyatları ve estetik mimarisiyle dikkat çekerken, hemen önünden geçecek olan Sabiha Gökçen – Kurtköy Metro hattıyla da şimdiden değerini katlıyor. Kurtköy ve çevresindeki gayrimenkul fiyatlarını yukarı çeken Metro hattı 2020’nin sonunda hizmete açılacak.

Tamamlandığında yaklaşık 3 bin kişiye ev sahipliği yapacak olan Lensistanbul projesinin sosyal donatı alanları arasında yürüyüş parkuru, kreş, hobi bahçesi, sauna, SPA ve fitness salonu gibi spor ve sosyal yaşam alanları yer alıyor. Dome Mimarlık imzası taşıyan projede teslimlere Eylül 2018’de başlanması planlanıyor.