EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Lens Yapı’dan yepyeni bir proje geliyor

Lens Yapı İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinden Ataşehir’de yepyeni bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.

İstanbul Anadolu Yakasının en gözde ilçelerinden iş ve yaşam merkezlerinden Ataşehir’de sektöre kazandırılacak yeni projenin ismi Ataşehir Modern olacak.

Ataşehir Modern ismiyle yatırımcılara, sektör temsilcilerine ve basına tanıtılacak olan proje Lens Yapı tarafından hayata geçirilecek. Ataşehir Modern adıyla lanse edilecek proje gözde bir lokasyonda yükselecek.

Lansman öncesindeki satışlarda projede yüzde 5 indirim fırsatı sunulacak. Bulunduğu bölgenin silüetinde önemli bir yere sahip olacak projede lansmana öncesi fırsatlarla yüzde 5 indirim imkânı sağlanıyor.

Lens Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının gelişen ilçelerinden Pendik’e bağlı Kurtköy’de sektöre kazandırılan Lens İstanbul projesinin yapım aşamasına ve satışlarına devam eden Lens Yapı şimdi de Ataşehir Modern isminde yepyeni bir projeye imza atıyor.

Gayrimenkul alanında Anadolu Yakasında yatırımlar yapmaya devam eden Lens Yapı, Ataşehir Modern adıyla yeni bir projeye başladı. Projenin kısa süre içinde lansmana çıkması bekleniyor.

Lens Yapı tarafından Ataşehir’de sektöre kazandırılacak Ataşehir Modern projesinde lansmana öncesi yüzde 5 indirim avantajı sunuluyor. Ataşehir Modern projesinin kat planları, teslim tarihi, fiyat listesi ve ödeme planları ise henüz açıklanmadı Projeye dair tüm detayların kısa süre içinde açıklanması bekleniyor.

3 blok şeklinde İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de yükselen Ataşehir Modern projesi sunduğu sosyal olanaklarıyla da dikkat çekiyor. Bölgede siluetine yenilik katacak ve modern şehir yaşamın en işlek noktalarından birinde yükselecek olan Ataşehir Modern projesinin sosyal olanaklar ise şöyle sıralanıyor:

• Güvenlik
• Otopark
• Yeşil alan
• Çocuk oyun alanları
• Yüzme havuzu
• Yürüyüş alanları
• Fitness salonu
• Sauna